Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen ritka, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen ritka, hogy egy nonek van humorerzeke?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon igaz. Aki viccesnek hiszi magát sosem vicces, maximum kínos. Ha pedig kevés ember érti a vicceidet, nem bennük van a hiba, hanem valószínűleg neked nincs humorod.
2019. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
pff...na neked aztan jol atjott a lenyeg
2019. júl. 16. 14:50
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a szarkazmus általában az értelmes nők velejárója. Rengeteg jó poént osztunk meg és kommentáljuk életünk eseményeit. Nyilván, ebből a férfiak kimaradnak, férfi társaságban kevés nő viccelődik, mert a pasik vagy nem értik meg, vagy azt hiszik, hogy innentől már minden tiszteletlen, idióta viccet megengedhetnek maguknak előtt is, hiszen ő "vicces csaj". Ezt inkább elkerülnénk, a humorizálás megmarad csajos programnak.

Szóval nem ritka. És ez az állítás így ugyanúgy elfogult, mintha én azt mondanám, miért kevés a hűséges férfi stb. csak azért mert én tapasztalok valamit, még az nem biztos, hogy tény, igaz?

2019. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
igen,reszben igazad van
2019. júl. 16. 16:05
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, a nők női társaságban szeretnek viccelődni. Nekem például sok szexuális töltetű poénom van, ezeket nem lőhetem el férfitársaságban. Olyan, mintha a homlokomra írnám, hogy gyere hajts rám, pedig nem is akarom.

Ugyanakkor nem vagyok egy poéngyáros, miért kéne annak lennie mindenkinek?

Szerintem a humorérzék része az is, hogy más vicceit mennyire értékeled.

2019. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátnőimmel állandóan röhögünk magunkon, egymáson. A barátaim, közelebbi ismerőseim általában viccesnek tartanak. Az ismeretlenek viszont tipikusan fap#nának, mert nem vagyok hajlandó mindenen, bármin nevetni, csak hogy a magát nagyon viccesnek tartó illető ne érezze magát rosszul. Számomra nem viccesek a primitív poénok, mások megalázása, földbe döngölése. Nem tudok azon nevetni, hogy ki, mikor, mekkorát fingott, kit hányt le és hogyan fosta össze magát részegen. Nem áll messze tőlem az alpáribb humor, pl Sacha Baron Cohen filmjeit nagyon szeretem, de más az, amikor valakinek célja van ezzel a fajta humorral és az, amikor a legalapvetőbb biológiai funkciókon röhög, mint egy óvodás, akinek ez még újdonság.
2019. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem van :)
2019. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!