Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog így szakítani valakivel?

Figyelt kérdés
Velem az ex pasim úgy szakított hogy be se jött nálunk, hanem elvitt kocsikázni valami mondvacsinált indokkal, náluk akar nekem megmutatni valamit. Aztán egyszer megállt a kocsival és ott közölte velem hogy jobb ha vége mindennek. Még a hazugságait is elárulta, hogy ő az utóbbi azért nem találkozott 1-2 napot mert a szakításon törte a fejét. Pedig közben meg mindig azt mondta hogy szeret, már amikor állítólag törte ezen a fejét. Én meg nem hagytam hogy ezek után, még hazavigyen hanem otthagytam.
2019. júl. 19. 22:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem, egyáltalán nem volt szemét dolog. Előtte átgondolta, aztán elvitt és személyesen közölte. Te hogy szakítottál az exeiddel? Tudsz ennél egyenesebb módszert?
2019. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Ebben nem volt semmi szemétség. A szakítás az bármilyen formában fájdalmas annak, akivel szakítanak. Rossz szándék pedig nem volt, nem alázott meg, hanem korrekten egy nyugodt helyzetben közölte a dolgot, és még azokat is elmondta, hogy már ezen gondolkozott egy ideje.
2019. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek a töbiekkel szerintem teljesen korrekt volt a szakítás módja. Jellemtelen az olyan ember aki üzenetben láttatlanban szakít a másikkal véleményem szerint.
2019. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nem tudta mi legyen,szeret-e vagy nem,ezért azt mondta előző napokban is,hogy igen.Hisz csak gondolkodott,nem tudta hogyan fog dönteni.Azért vitt el otthonról,hogy ha nem egyedül laksz,akkor ne zavarjon senki,és nem is akarta,hogy tâvozóban bárki kérdezgesse miért megy már is el.

Azzal,hogy elmondta napok óta gondolkodik rajta,csak azt akarta elmondani,hogy nem hirtelen kipattant az agyából a szakítás ténye.Nem pedig a hazugságait vallotta.be.

2019. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Jah és haza vitt volna,de Te nem akartad
2019. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%
Velem 2* szakítottak messengeren, 1*telefonban, úgyhogy a te exed korrekt volt (ebből 2 volt 36 feletti, 1 pedig 45 éves). Örülj neki, hogy őszintén a szemedbe mondta a szakítást. 35+ N
2019. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!