Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Össze törtem a barátom telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze törtem a barátom telefonját takarítás közben most mit tegyek? Vegyek neki újat?

Figyelt kérdés

Leszedtem mindent a polcról és a telefonja is ott volt és mindent egyszerre vittem ki és. Pont a telefon esett Ki a kezemből

2 hónapja költöztunk össze


2019. aug. 3. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki és igen, utána pótold.
2019. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány a szervíz. Lakáson belül akkorát nem eshetett, hogy végleg tönkremenjen.
2019. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg vele és többé ne takarítsál. Akkor nem lesznek ilyen bajok.
2019. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Milyen típus?
2019. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3as 🤣🤣tobbe ne takarítson hat persze ...


Ha asztalról vagy szekrény széléről esett le akkor nem esett Olyan nagyot hogy ne lehessen megcsinaltatni,gondolom olcsóbban mint újat venni javittasd meg neki.

2019. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Megtörténik,semmi baj nem kéne legyen belőle.Elhívod egy romantikus vacsorára,étterembe.
2019. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Azèrt egy kèzből kiesèstől nem törik össze. Èn már rengetegszer ejtettem el, ès semmi baja. Igaz szilikon tokba van, plusz üvegfólia, de annak már alapnak kellene lennie igazából.

Ha nem volt rajta, akkor is max a kèpernyő törhetett be, azt még 10-20e-meg lehet csináltatni.

2019. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mi lenne, ha vele beszélnéd meg?
2019. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél! Legalább most már nem tudja az Instán és Fészen más lányokat lesni! :D
2019. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Amit tönkreteszünk pótoljuk vagy javítatjuk és elnézést kérünk.
2019. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!