Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a férfi azt mondja azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PalomaRaul kérdése:

Ha a férfi azt mondja azért szeret mert főzök, mosok, takarítok és szeretem, akkor szerintetek csak ezek miatt van velem? Vagy tényleg szeret? Nem szeretném ha csak egy cselédnek tartana .

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Cseléd akkor vagy, ha becsicskulsz.

Szimpatikus nekem is, a főzés mosás takarítás, mert nem tudok főzni, és hülye vagyok elindítani a mosógépet, ergo egy háziasszony jelölt nagyobb eséllyel indul nálam mint egy olyan aki nem tud főzni. Viszont a hangsúly ezen van, a nagyobb esély, és a kisebb esély. A kisebb esélyesnek is van esélye.

Cserébe adok zsét, vagy elmegyünk vacsizni 1-2 hetente, én így szoktam meghálálni a házimunkát amit ÉRTEM tesz, mert imádom.

2019. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy felhozom, de ez az a férfi, akiről már egyszer írtál? (Igen rákerestem a nevedre, mert néha ilyenkor több infot lehet megtudni). Mert ha igen, akkor elég gáz az úriember.
2019. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Mármint azzal együtt gáz, mert ha nem ő az, akkor ez külön bók is.
2019. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy szeret. Imádja, hogy nyalod a seggét. Csak tedd fel magadnak a kérdést, ha ezek azok a dolgok, amik melletted tartják, akkor mennyi idő alatt fog megpattanni, ha valami miatt nem tudod majd ezeket elvégezni?
2019. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez elég gáz így, nem igazán áll össze ez a szeretettel szerintem. Azért szeretlek mert mindig kis mosod a szennyesem! Ugye milyen romantikus?
2019. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem ő az,annak a baromnak már kiadtam az útját,persze én voltam a rossz hogy elhagytam :D előfordult hogy én nem tudtam megcsinálni mert estig nem voltam itthon,ő megcsinálta,nem volt gond.. Szóval ha valami van akkor ő is besegít ..
2019. máj. 9. 18:13
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Neki kényelmet teremtesz :)

Ő nagyon örül, megvan mindene.

2019. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem dolgozol? Vagy miért csinálod?
2019. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Mosok, főzök takarítok magamra férfiként. Csak azért vagyok magammal mert mást nem tehetek.
2019. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom jelenleg,és ő nem is akarja.azt mondja inkább a háztartást lássam el,a többi az ő dolga
2019. máj. 9. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!