Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ő a nagy Ő, de valami mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a nagy Ő, de valami mégsem jó? Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mindenetek az az ember, tökéletes minden vele, színes programok, megvan a szeretet, a lángolás, jó a szex. Ezek ellenére valami még sem volt jó.

(Olyan magatartás, amivel nem tudtál megküzdeni/rossz szokások/családi viszályok/féltékenység stb).


Ha valaki járt már így, mi volt mégis az, ami még sem volt jó, és esetleg megfordult bennetek a dolog?



2019. aug. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsoltaban. Az első év tényleg csodálatos volt, nem kívánhattam volna szebbet, akkor azt gondoltam, ő az igazi. Aztán szép lassan előjött a másik oldala.. A korlátozó, bizalmatlan, kisebbségi komplexusos, veszettül féltékeny oldala. Először próbáltam neki segíteni, építeni az önbizalmát, bizonyítani a hűségem, megkértem, menjen pszichológushoz, próbálja szakember segítségét kérni.. Helyette inkább inni járt meg teljesen rászokott a fűre, ami még jobban erősítette a paranoid hajlamait. Nagyon szerettem, de szakítottam vele, mert nincs az a szerelem amiért megéri terrorban élni. Utána még 2 évig zaklatott, tettlegességig is fajult a dolog, ez garantáltan megtörtént volna akkor is, ha vele maradok, max később.. Szóval akármennyire is fájt, amikor az eszemre kellett hallgatnom, de egy percig se bántam a döntést és a mai napig nem bánom. Azóta pedig megtapasztaltam, hogy milyen, amikor minden csodálatos és a bizalom is megvan, soha nem adnám ennél lejjebb.
2019. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

Kérdező, jól eltűntél.

Lényegében a pasi jó, csak szar családból jött? Azok a "családi viszályok" meg satöbbik, amiket írtál, az ő családjában vannak konkrétan?

2019. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Lényegében tökéletes. Fantasztikus, igazi férfiként tudok rá tekinteni. Nekem a viselkedésével van problémám. Néha úgy beszél ahogy nagyon nem kéne. A nemtetszését nagyon sokszor iszonyatosan rondán kommunikálja le.

Az én családommal van problémája.

Az anyámat a rosszlányokon keresi mindig, hátha megtalálja, és olyan szavakkal is illeti őt.

2019. aug. 8. 13:21
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Ó, akkor pattintsd le ezt az alakot minél előbb!
2019. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Itt azzal van a baj, hogy van egy olyan oldala, amiért én beleszerettem, a bánásmódja tökéletes, ha nincsenek neki ezek a dolgai.
2019. aug. 8. 13:37
 16/52 A kérdező kommentje:
A másik ami aggaszt, hogy néha félek ettől az oldalától.
2019. aug. 8. 13:39
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus bántalmazó személyiség.Akibe beleszerettél, nem létezik, az csak egy maszk.Menekülj!!!
2019. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Az eszem sokszor engedné, de a szívem nem.

Rengeteget őrlődök. :(

2019. aug. 8. 14:08
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megse o a Nagy o.
2019. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nagyon messze van a nagy ő től. Nem is őt szereted, hanem azt akinek láthatta magát az elejèn, az álarcot. De nem az az igazi ènje.
2019. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!