Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ő a nagy Ő, de valami mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a nagy Ő, de valami mégsem jó? Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mindenetek az az ember, tökéletes minden vele, színes programok, megvan a szeretet, a lángolás, jó a szex. Ezek ellenére valami még sem volt jó.

(Olyan magatartás, amivel nem tudtál megküzdeni/rossz szokások/családi viszályok/féltékenység stb).


Ha valaki járt már így, mi volt mégis az, ami még sem volt jó, és esetleg megfordult bennetek a dolog?



2019. aug. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire hihetetlen, csak megfelelő viszonyítási alap híján hiszed az, hogy ő a nagy Ő.
2019. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
2019. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

De én tényleg szeretem. :(

Nehezen tudom elhinni, illetve a szívem azt, hogy ő ilyen lenne. :(

Szeretném ha változna egy kicsit pozitív irányba, legalábbis hogy nagyobb részt feledésbe merüljön ez az énje, ami bennem félelmet kelt, de úgy érzem ehhez én nagyon kevés vagyok. Segítség kérésével nem lehet ezen változtatni?

2019. aug. 9. 20:14
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Menj vegig ezen a listan.

Amugy meg viccelodj rajta es vitatkozz vele.

Ha narci, akkor nem fogja elviselni a vicceidet, mert "nem tunhet fel rossz szinben a vilag elott"

2019. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
52%
Ok, ulj le vele beszelni ezekrol a felelmeidrol. Ezzel is le tudod tesztelni, hogy hogyan reagal.
2019. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%

A nárci nem bírja a kritikát. Esetleg kritizáld.de csak óvatosan, mert veszélyes lehet.

Olvass sokat a témáról és figyeld a viselkedését.

Ezen nem lehet segíteni, mert nem betegségről van szó, hanem torzan fejlődött személyiségről. Empátiát, szeretetet nem lehet tanulni sajnos. Ha ő is akarna javulni, akkoris csak a viselkedésén lehetne változtatni, de belülről akkor sem tudna változni.

Viszont a nárcik 99%a nem ismeri el, hogy baj van vele. Én nem is kockáztatnám, hogy ilyesmit szóba hozzak előtte, hogy esetleg baj van vele. Nem veszélytelen az ilyen ember, pláne, ha férfi.

Ami téged illet, nézz utána a Stockholm szindrómának meg a traumakötésnek.

2019. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Lesz ebből még pofozkodás.
2019. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

A 42-es kommentelő által küldött nárcisztikus személyekről szóló cikk felsorolásából a fele igaz kb.

Ő amúgy skorpió. Egy határozott, őszinte, nagyon nyílt ember.

Én viszont gyakran határozatlan, zárkózott, ,,inkább nem mondom el őszintén hogy rosszul áll a póló" csak meg ne bántsam típus, szóval ezzel rossz szándék nincs bennem, csak nem akarok senkit megbántani, de ha kiderül már azonnal hazug vagyok stb stb, és inkább magát a másiknak alárendelő típus vagyok. Ő provokáló, én viszont ha védem magam és kiállok magamért akkor szerinte már én veszekszek. Ha veszekedésbe kezdek, ritkán jövök ki belőle nyertesként, mert általában a hibás a dolgokért én vagyok, ő ritkán, de elismeri ha ő hibázott.

A lakásban már tönkretett egy két dolgot amibe bele vert mérgébe, de engem nem bántott.

2019. aug. 10. 08:30
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fele igaz, akkor nagyon sanszos, hogy narc.

Ahogy magadat hibaztatod szinte, ez is erre utal.

En nem vagyok szakember es igy latatlanban felelotlen dolog barmit is mondani, de az biztos, hogy o nem a nagy o.

Ha engem valaki leku rvazna, rogton Ott hagynam. Ez nem elfogadhato meg akkor se ha veszekedes van.

Mondjuk en azota vagyok erosebb amiota Ott hagytam az en narcimat. Sokat tanultam belole.

2019. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fele igaz, akkor narciszta. Nem kell, hogy minden pont stimmeljen rá.

Azt még èrtsd már meg, hogy nem attól lesz egy kapcsolat bántalmazó, hogy megüt! Attól is, de sokkal gyakoribb a verbális bántalmazás, mint ami nálatok is van. Szidalmazas, manipulálása, lelki zsarolás stb.

2019. aug. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!