Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ő a nagy Ő, de valami mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a nagy Ő, de valami mégsem jó? Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mindenetek az az ember, tökéletes minden vele, színes programok, megvan a szeretet, a lángolás, jó a szex. Ezek ellenére valami még sem volt jó.

(Olyan magatartás, amivel nem tudtál megküzdeni/rossz szokások/családi viszályok/féltékenység stb).


Ha valaki járt már így, mi volt mégis az, ami még sem volt jó, és esetleg megfordult bennetek a dolog?



2019. aug. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem a fizikai bantalmazasrol szol, hanem erzelmirol.

Azt elvezik, hogy osszezavarnak, hogy elerik, hogy megkerdojelezz mindent, aztan elertektelenedsz, de a gyotrodesed is orommel tolti El oket, mert ilyenkor erzik a hatalmat.


Nem mondom, hogy a parod ilyen, de legy resen!

2019. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Azért nehéz kérdés ez, mert lelkileg ő támogat engem, akarja hogy sikereket érjek el az élet minden területén, ez viszont nem látszólagos, mert amint elérem egy célom, már hajt is tovább, hogy fejlődjek.

Mindig akarja hogy nekem jobb és jobb legyen, és látszik is rajta, hogy majd kiugrik a bőréből, ha engem boldognak lát.

Ellenben itt vannak ezek a meglehetősen furcsa és a számomra ijesztő dolgai, amiket nem tudok magamban feldolgozni. Ha ezeket elhagyná, akkor lenne nekem teljesen tökéletes.

2019. aug. 9. 10:54
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy ameddig nem tudjuk, hogy mik ezek a fura es ijeszto dolgok, addig eleg nehez valaszt adni.


En csak azt tudom mondani, hogy az intuicio nem veletlenul van. Jelez, ha valami gond van.

[link]

Ezt olvasd el, szerintem hasznos lehet.

Ugyanis, ha valami stressz er, akkor hajlamosak vagyunk bemagyarazni magunknak, hogy az tulajdonkeppen jo nekunk, hajlamosak vagyunk kifogasokat keresni masok szamara, hogy ne kelljen szembeneznunk nehez dontesekkel.

2019. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazás nem csak fizikai lehet, lelki,érzelmi bántalmazás is létezik,az a gyakoribb.azért jó ez neki, mert rejtettebb,és mire észreveszed, hogy bántalmaznak, már évek óta a hálójában vagy, szívja a véred,mint egy parazita.annyira nulla lesz az önbizalmad és esetleg már házasságban élsz, gyerekeid lesznek (akiket szintén bántalmazni fog),hogy nem tudsz majd lelépni.


A jó oldalát azért kell rendszeresen mutatnia, hogy vele maradj,és szívhassa a véredet továbbra is. Egyre több lesz a rossz és egyre kevesebb a jó.el fog odáig jutni, hogy azt a minimális jót adja meg neked, ami még pont elég, hogy vele maradj.

Ha sikeres vagy,esetleg jól nézel ki, ezeket a dolgokat azért támogatja, mert villoghat veled és így az ő értéke is növekszik. Ha nárcisztikus, (és nagyon annak tűnik),akkor az a kép,amit a világ felé mutat, nagyon fontos neki.Így a te státuszod is az ő énképének a része.

Nem tudom, hogy reagálsz a furcsa dolgaira, kiborulsz-e,sírsz-e?ki tud-e belőled negatív érzelmeket váltani?

Elég tájékozatlan vagy a témában. Olvass mindenképp a bántalmazásról, a nárcisztikusokról, a pszichopatákról,a kodependensekről, kapcsolatfüggőkről és úgy a személyiségzavarokról általában.tele van vele a net. Angolul főleg. YouTubeon is sok van. Magyarul pl.Szűcs Levente csatornája, vagy a Nárcisz Coach csatornája. Angolul nagyon sok van. Tanulj és utána menekülj innen.

2019. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen. A kapcsolat elején ez a love-bombing azért kell, hogy a későbbiekben, mikor már nagyon szemét lesz veled,akkor mindig erre emlékezz vissza,ezt az állapotot akard visszaállítani.azt akarja majd, hogy hidd azt, hogy ha "jól viselkedsz"akkor visszakaphatod a mézesheteket. Jó felvillanások lesznek ugyan, mikor fél, hogy lelépsz.Akkor megint kedves lesz egy ideig.de ez nem fog sokáig tartani. Te mindig a kapcsolat kezdeti szakaszát fogod visszavágyni, és el fogja veled hitetni, hogy ez lehetséges. De sosem fogod huzamosabb ideig visszakapni a szeretetet. Azért, mert ezek az emberek nem tudnak szeretni. Ez mind csak álarc,megjátszás, maszk. Nincs bennük empátia, nem tudnak szeretni.Tudom,ezt most még nem hiszed el valószínűleg,mert nagyon jó színészek.légy résen azt mondom.és gyereket ne szülj neki semmiképp.
2019. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Valamennyit tudok a bántalmazó kapcsolatokról, de képtelen vagyok valahol belátni hogy ez az, mert benne vagyok, és más kívülről látni egy bántalmazó kapcsolatot mint benne lenni. Hajlamos vagyok rá hogy elnézzem a dolgokat szeretetből. Nehezít mindent hogy a végtelenségig ragaszkodó vagyok.

Ritkán üvölt, agresszív egy kicsit, csapkod, de engem soha nem bánt.

Szentül hiszi, hogy szép szavakkal belőlem nem lehet kicsikarni értelmes válaszokat, ez engem bosszant. Közben csak le vagyok blokkolva és nem tudok hirtelen mit mondani neki, mire ő elkezd úgy beszélni velem ahogy nem kéne, én meg felkapom a vizet és úgy már válaszolok neki, de én is az ő stílusában. Szidalmazza anyukámat, ami nagyon nem tetszik, és szájára is veszi, gyakran mondogatja nekem, de ezt egyáltalán nem tűröm neki. Néha engem is leqrváz.

Ki tudja belőlem hozni a sírást és a negatív érzéseket.

Volt hogy összevesztünk és azonnal csomagolni kezdtem a cuccaimat, sírva, mire ő oda jött, megölelt, és nevetett.

Vagy történt még úgy, hogy csomagoltam a ruháimat és kivette a kezemből, és húzott hogy beszéljük meg.

Ez többször megtörtént.

Igazából én már többször ki akartam tenni, mert az eszem azt súgta, de a szívem majd bele szakadt, de akkor meg vagy utánam jött, vagy nem engedett ki a lakásból, ez is többször megtörtént.

Én sem vagyok piskóta, mert egy konfliktus helyzetben azért elég bunkó, flegma tudok lenni, szóval teljesen nem rakhatom rá se az egészet ennek tekintetében.

Harcol a szívem és az eszem.

2019. aug. 9. 14:51
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Ok, eddig nem mondtal olyat ami alapjan azt mondanam, hogy ez a ferfi nem narcisztikus. Nagyon annak tunik.

Talan menj vegig ezen a cikken

[link]


Egyebkent nekem 6 honapba telt, hogy vegre elszanjam magam arra, hogy szakitsak.

Es volt egy ferfi baratom, azzal 4 evig szenvedtem, mert nagyon kivalo manipulator volt.


Amugy van egy-ket modszer amivel elegge biztosra mehetsz.

Ha valamirol beszelgettek, ne erts vele egyet, hanem mutass ra a hibakra a gondolkodasaban. Ha total kiakad, akkor megvan a valaszod. A narcisztikus ember nem tudjak elviselni, hogy nem nekik van igazuk. Foleg ha masok elott csinalod, akkor nagyot uthet. Az en exem ugy kiakadt, hogy ramutattam, hogy valamit nem jol tudott, az anyja elott, hogy kb lekiabalta a fejem.


Vagy meselj el neki valami bajodat, ha nem igazan erdekli, vagy rakontraz, hogy a te bajod az semmi, bezzeg az o elete az milyen..

2019. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

"Szidalmazza anyukámat, ami nagyon nem tetszik, és szájára is veszi, gyakran mondogatja nekem, de ezt egyáltalán nem tűröm neki. Néha engem is leqrváz."


Amugy nekem mar ez is eleg lenne. Senki nem viselkedhet igy velem!! Aki leqrvaz, az nem szeret.

Most szallj ki, amig meg lehet!!


Amugy testileg nem fog bantani, az ilyenek a hatalmi jatszmakra mennek ra.

2019. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, nárci, ebben biztos vagyok én is. Javulni nem fog,csak romlani. Az, hogy visszatart,nem szeretetből teszi, hanem mert te vagy neki a gazdatest. A negatív érzelmeidből, a fájdalmadból él,neki az a táplálék.

Lehet, hogy kell még idő, hogy el tudd szánni magad. Annyit még egyszer elmondok, mert ez a legfontosabb: ne szülj neki gyereket. Én nárcisztikus szülő gyereke vagyok, borzalmas. Hiába vagyok felnőtt, nincs tőle szabadulás mert a szeretteimen uralkodik,akiket nem hagyhatok sorsukra.így, meg a korábbi sebek miatt viszont az én életemet is tönkreteszi.a fejemben ő valahol mindig ott van, hiába járok pszichológushoz. Normális életem nincsen, maradjunk ennyiben. Ne akarj ilyen gyereket.

2019. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Milyen módszerekkel tudom a lehető legjobban kiszűrni, hogy tényleg bántalmazó? Illetve hogyan tudom elengedni, ha kiderül hogy ő ilyen?
2019. aug. 9. 19:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!