Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ő a nagy Ő, de valami mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a nagy Ő, de valami mégsem jó? Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mindenetek az az ember, tökéletes minden vele, színes programok, megvan a szeretet, a lángolás, jó a szex. Ezek ellenére valami még sem volt jó.

(Olyan magatartás, amivel nem tudtál megküzdeni/rossz szokások/családi viszályok/féltékenység stb).


Ha valaki járt már így, mi volt mégis az, ami még sem volt jó, és esetleg megfordult bennetek a dolog?



2019. aug. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Kár ebbe az asztrológiát belekeverni.Gáz van és kész.Értsd meg, hogy az, hogy te alárendelődő személyiség vagy, még nem jogosít föl senkit, hogy földbe tiporjon.Persze az ilyen szörnyek olyanokat keresnek, mint te.
2019. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:

Ha viccelődök rajta, akkor nevet.

Egymás szokásain jót szoktunk viccelődni.

Egymás humorát úgy érzem hogy jól vesszük, ebből ritkán van sértődés.

Inkább azt nem viseli el, ha hibáztatom valamiért.

Akkor van a ,, persze már megint én vagyok a sz*r" meg az ,,anyád biztos telebeszélte a fejedet", mintha azt hinné, hogy önállóan nem gondolnám azt amit.

Nem néz ki belőlem dolgokat, véleményeket és gondolatokat, mert azt hiszi hogy nem az én saját véleményemet mondom el hanem amit belém traktáltak. Ebből gyakran van vita.

2019. aug. 11. 12:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!