Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ő a nagy Ő, de valami mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a nagy Ő, de valami mégsem jó? Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés

Mindenetek az az ember, tökéletes minden vele, színes programok, megvan a szeretet, a lángolás, jó a szex. Ezek ellenére valami még sem volt jó.

(Olyan magatartás, amivel nem tudtál megküzdeni/rossz szokások/családi viszályok/féltékenység stb).


Ha valaki járt már így, mi volt mégis az, ami még sem volt jó, és esetleg megfordult bennetek a dolog?



2019. aug. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
De akkor a jobbik énjét miért tartja fenn még a mai napig?
2019. aug. 8. 20:19
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod vaze?
2019. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vele maradj... Ès nem a jobbik ènje, hanem az álarca. De ne izgulj, az idő előre haladtával egyre kevèsbè fogod látni ezt az oldalát.
2019. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Ja ès keress rá, hogy a bántalmazó kapcsolatok hogy kezdődnek, meg a pszichopata/narciszta jellemvonásokra.

Meg fogsz lepődni, pont így, hogy milyen csodálatos, tökèletes, "megfogtamazistenlabátvele", aztán kiderül, hogy mègsem.

2019. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Agyő, Nagy Ő!
2019. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Ha tényleg bántalmazó, akkor miért ragaszkodna hozzá, hogy annyira velem maradjon?
2019. aug. 9. 07:11
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted? Te magadtól vagy ilyen buta, vagy segítenek?

De jó alanyt talált benned, az biztos. Konkrètan leqrvázza az anyukád, de a nagy ő-t látod benne. Gratulálok!

2019. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél elő egy papírt. Oszd ketté középen. Bal oldalra mehet a jó része, jobb oldalra a rossz. Ha a jó több, vele maradsz, ha a rossz, akkor szakítás
2019. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

En voltam ilyen kapcsolatban. Eleinte tenyleg minden tokeletes volt, orakig beszeltunk a telefonon, 8000 szavas leveleket kuldozgetett. Imadott.

Azt hittem, hogy megtalaltam a lelki tarsam.

De aztan valami rossz erzes fele kezdett kialakulni bennem. Nem tudtam kifejezni, hogy mi, hiszen minden tokeletes volt, csak ereztem, hogy valami nem stimmelt.


Egy reggelinel kezdodott, sutottem neki tojast, eleraktam a tanyert, erre ramnezett es fagyos hangon kozolte, hogy "te aztan tenyleg nem tudsz fozni" se kopni, se nyelni nem tudtam, foleg mert akkoriban szakacskent dolgoztam es tobb ezer tojast sutottem rovid ido alatt. Szoval csak annyit mondtam, hogy egy koszonom eleg lett volna.

Erre bocsanatot kert, puszilgatott, ugyhogy elkonyveltem annak, hogy rossz hangulatban kelt fel.


Nem kellett volna.


Lenyeg az, hogy volt neki egy enje, amit a kulvilag fele mutatott, es neha lehullt a maszk, es az igazi ember jott elo. Egy manipulativ szemet lada.


De mivel eleinte minden annyira szep volt, nagyon nehez volt elfogadni, hogy kb semmi sem volt igaz abbol amit mondott.


Nekem tudod mi segitett donteni?


Naplot irok, es visszaolvastam attol a naptol kezdve, ahogy talalkoztunk. Fura volt latni, hogy mar eleinte is azt irtam, hogy igazabol nem hiszem, hogy o az igazi.


Lenyeg az, hogy az emlekeink nagy resze nem igaz, azt latjuk amit akarunk. Talan megkerdezhetned baratnoidet, akik talalkoztak vele, hogy mi az oszinte velemenyuk errol a pasirol. Es hamarosan muszaj lesz dontened, mert jobb most elvagni dolgokat, mint evtizedeket pazarolni valakire, aki csak jatszik veled.

2019. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Soha nem bántott, soha nem ütött meg.

Egy bántalmazó ember nem bántott volna már fizikailag is? Nagyon furcsa és ijesztő dolgai vannak, de ütni nem ütött soha, és mindig mondja, hogy nem is akar. Én szóvá tettem neki már többször is, hogy tartok tőle hogy esetleg egyszer meg is fog ütni. Másfél éve tart a dolog köztünk.

2019. aug. 9. 10:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!