Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "7 éve élünk együtt. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"7 éve élünk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy elveszel feleségül. Ha 3 hónapon belül nem házasodunk össze, akkor elhagylak! " (31 éves nő) Vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 10:13
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
86%

38.


ha ez eveken at tarto kerleles utan tortenik, mikor a ferfi bevallalt tobb hazomunkat, vagy gyerekre vigyazast azert, hogy a no elmehessen edzeni, nem panaszkodott, amiert nem sutike van hanem csirkemell rizzsel, sot meg o is fozott neki neha, de a feleseg meg egy igenytelen medve lett, akkor igen, jogos.


mert a noknel ez igy nez ki amig varnak a gyurure. csininek kell lenni, kedvesnek bajosnak remenykedonek... de a ferfiak jo resze meg ugy varja el a fitneszmodel alkatot, h a haztartasban semmit nem segit, a gyerekkel valo kapcsolata kimerul 5 perc jatszasban, ha nem porkolt meg tiramisu van mar elegedetlenkedik. ennyit errol.

2019. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
2%

Nah most jól leírtad a két végletet :)

Egyébként volt szerencsém olyanhoz, aki szintúgy előadta nekem az igényeit, mint a kérdező... A másik meg, hogy nekem tiramisu kell, de fehérje lisztből, és ipari mennyiségben :) Vicces a példád, mert egítek az ilyenekben, sőt az árát is megkeresem rá milliószorosan, de nem értek a kivitelezéséhez, csak mint segédmunkás vagyok jelen ;)

2019. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
94%

feherje lisztbol en szivesen csinalnam:D de az atlag magyar csalad hidd el kozelebb all ahhoz, mit leirtam. rokonaim koreben is ezt latom. a pasas kb 130 kilo, a no 60, van egy pici pocakja, de mikor itt voltak vendegsegben mar vette el tole a sutit h ennel jobban ne hizz el. de o meg folyik szet:D amugy jofej kedvelem, de ez a hozzaallas...


amugy meg aki nagyon zsirfobias, az akkor edzen maga is, vagy fogadja el, hogy az aputest mellett valszeg anyutestu lesz a masik is. akinek ez fontos az olyan korokbol szokott part valasztani(edzoterembe jaro, sportolok kozul)

2019. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
14%
Mindig az kiabál, akinek a háza ég :) A dagadt mondja a soványnak ne egyél..... :) Ismerős. Mondjuk én is 105kg vagyok, de nem a hasméret a nagy, hanem a mell térfogat :D Nah hozok fehérjelisztet (diawellness zero6), ha csinálsz nekem tiramisut elviszlek gondolázni Velencébe "idén" ;) Mit szólsz? :D
2019. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
97%

kedves vagy de a baratom nem orulne neki:D meg en meg amugy is dagadt vagyok, szoval max akkor vinnel velencebe ha 2 het alatt -10 kg😂😂


de pl az exem ebben a fogyas kerdesben tok tirpak volt, mindig elottem ette direkt a sutiket, meg cukkolt, nem is sikerult soha. a mostani meg egyszeruen biztat es mellettem all, miattam olyan kajakat csinal ha megyek, stb. le is fogytam mar 10 kilot fel ev alatt. szoval tenyleg nem mindegy hogy all ehhez a masik.

2019. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
17%

Egye fene, jöhet a barátod is, ő lesz vezeti majd a gondolát :D

Viccet félretéve, nekem a volt feleségem volt ilyen. Mikor levittem a testzsírszázalékom 10%körülire, ekkor már nagyon durván szálkás voltam + izom, de az is állandóan direktbe ette előttem a kakaóscsigát, állandóan mcdonalds-ba kellett járni miatta, ez az... De ő nem főzött, mert hát uri hölgy, viszonylag vékony volt, de zsírosan vékony... Vége is lett gyorsan a jómódnak, most nem gátol senki, de nem is erősít :)

2019. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

ON

Itt arról van szó, hogy megbeszéltük, hogy majd összeházasodunk és lesz gyerek. Ez még a kapcsolat elején volt, amikor minden szép és jó volt. Az évek előrehaladtával, mint minden kapcsolat, ez is változott, problémák lettek, veszekedések, melyeken (eddig) sikeresen túlléptünk. Nemrég is volt egy konfliktus, amit gyakorlatilag nem tudtunk megoldani és nem tudom, akarom -e még a kapcsolatot. -> Időre van szükségem, hogy eldöntsem, mi legyen. Én sem így terveztem, de ahogy mondják, lakva ismerszik meg az ember...

2019. aug. 23. 16:03
 48/56 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!


Ha eljutottatok idáig, hogy elhangzott ez a mondat, a kapcsolatotok veszett ügy.

Próbáljátok tisztán és gyorsan lezárni, hogy mind a ketten továbbléphessetek.

Remélem a kedvesednek és neked is lesz nemsokára egy olyan kapcsolata, ami nem folyamatos lejtmenet.

2019. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ha hét éve éltek együtt ez gondolom egy 8-10 éve tartó kapcsolat. Komolyan nem érezted szükségét hogy felvilágold a párod hogy nagyon nem lesz elvéve? Mert gondolom erre az elhatározásra nem a legutóbbi vita kapcsán jutottál. Szerintem szemét dolog húzni a másik idejét főleg ha az illető gyereket és családot szeretne.

Ez a kapcsolat halott. Lépj ki belőle és adj egy esélyt mindkettőtöknek a boldogságra. És tanulj ebből a kapcsolatból.

2019. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
22%

Lehet h túlzottan követelted, és ő annál inkább nem akarta, minél jobban erőltetted. (Már,amennyiben te vagy a csaj)

Lehet az is , hogy megrettent , beijedt a házasságtól, az elköteleződés gondolatától, vagy változott a véleménye, és fölöslegesnek tartja,ha úgyis szeretitek egymást; lehet hogy csak beetetés volt, hogy kell neki papír is, de lehet, hogy régen úgy gondolta , hogy az a szép, ha van, ha kell ilyen papír; lehet, hogy menetközben kiderült, hogy éretlennek érzi magát erre. Lehet az is , hogy már nem tartja fontosnak , hogí papír is legyen róla, ha két ember szereti egymást. Lehet,hogy mind a kettő hibázott, pl menet közben ahoy együtt éltek , előjöttek mindkettőnek a hibáik, amik miatt a csávó már nem biztos a dolgában. Sok minden lehet.

2019. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!