Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "7 éve élünk együtt. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"7 éve élünk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy elveszel feleségül. Ha 3 hónapon belül nem házasodunk össze, akkor elhagylak! " (31 éves nő) Vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 10:13
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
90%

utolso pont ez a leghulyebb erveles, h csak 1 papir. akkor mibe tart alairni?


amugy nekem azzal nincs bajom aki elore elmondja h nem akar hazasodni soha senkivel. de aki igerget az egyen tevekakit. akkor ne igergessen.


nekem is pl fontos hogy osszehazasodjunk egyszer. ha valakinek nem, akkor nem egymast keressuk.

2019. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
7%
Aki lepontozgat, azon kívül hogy másolni akarjátok a többieket, mert úr isten haverotok/barátnőtök megházasodott, akkor már egyből nektek is kell, mondjatok már tényleg egyetlen hülye okot, amiért van bármi értelme a házasságnak? Semmi jelentősége nincs. Nem lesztek jobban egymáséi. Nem létezik semmilyen láthatatlan kötelék, ami pluszt adna a kapcsolathoz. Értelmetlen baromság. És mint mondtam, sokáig nem is létezett ez a fogalom, hogy házasság. Régen is elvoltak az emberek nélküle, amíg be nem vezették, csak ti vagyok ilyen szerencsétlen hisztisek, hogy erőltetni akarjátok!
2019. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
76%

A zsarolas nem szep dolog, DE, ha valoban 7 ev IGERGETES utan tortent meg ez a kifakadas, ertheto.


A csajnak szakitania kellene, mert lassan egy evtizede hitegetik- es megiscsak 31 eves, ertheto, h csaladot szeretne lassan.


A pasinak szakitania kellene a zsarolas miatt.

2019. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
11%
#12: Aki lepontozgat, az nem fogja átgondolni a szöveged. Tele van az oldal megkeseredett, frusztrált nőkkel, akik nem a kérdések tartalmát nézik, hanem azt, hogy mindenben a férfiakat hozzák ki hibásnak. Hát, ilyen az itteni "lepontozó brigád".
2019. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
89%

58%, akkor te olyan not keress, aki szinten hulyesegnek tartja a hazassagot es soha senkihez nem akar hozzamenni.


mert sokszor az ilyen evtizedes hitegetesek nem arrol szolnak, hogy hazasodni nem akar a ferfi, hanem AZT a not a nem akarja elvenni. es ha szakitanak a kovetkezot mar 1 ev mulva megkeri. hany meg hany ilyen van.

.

2019. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
94%

Egy házasságot kikényszeríteni nem érdemes. Most mit nyerne a nő, ha a férfi elvenné, de ugyanúgy nem tervezne vele közös jövőt, közös gyereket?

A nő teherbe eshet, kaphat gyerektartást akkor is, ha nem voltak házasok.


Ha a nő oda akart kilyukadni, hogy akar-e a férfi közös jövőt vele, akkor nem így kellett volna hozzáállni. Hanem ezt kellett volna megkérdeznie, hogy mik a tervei hosszú távon ővele? Ha a férfi azt mondja, hogy még nem tudja, meg gondolkodik, meg bizonytalan benne, akkor viszont el kell hagyni. Aki 7 év alatt nem tudott dönteni erről, az sosem fog már.


Mondjuk szerintem 1 év együttélés után ha nem egyértelmű, hogy közös jövőt akar mindegyik fél, akkor már nem is érdemes várni erre.

2019. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van, ha így beszéltetek meg.

S házasság nem kegy, amivel évekig hitegeted a másikat.

Van bőven 30-as férfi, aki családot akar.

2019. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
96%
A környezetemben vagy fél tucat ilyent láttam en is, hogy együtt vannak 10 évig, majd szakítás után 1-2 évvel már házas a pasi.
2019. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
7%
Nyugi, a megkeseredett vénlányok pontozgatnak itt le mindenkit, akik a kutyának nem kellenek. Nem kell mellre szívni.
2019. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
69%
A húszezres is csak egy darab papír. 🤷‍♀️
2019. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!