Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "7 éve élünk együtt. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"7 éve élünk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy elveszel feleségül. Ha 3 hónapon belül nem házasodunk össze, akkor elhagylak! " (31 éves nő) Vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 10:13
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
7%
Azért figyelitek? Lett írva kérdés a lepontozóknak. Leírtam, hogy át sem gondolják, amit lepontoznak. És tádám, egy választ sem voltak képesek írni... :D
2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
7%
Azt a három hónapot már kibírnám a kanapén is, utána kiraknám őnagysága batyuját a küszöbre. Zsarolja a jó...
2019. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
88%

21.


en nem pontoztam le. de miert kene gyozkodnom valakit miert jo a hazassag? nem kell agysebesznek lenni hozza, hogy tudja az ember, ez sokaknak egy erzelmi lepcso, a teljes elkotelezodes kifejezese, a szerelem megpecsetelese. mit magyarazzak ezen? plusz nyilvan mas elonyei is vannak, pl orokolhetunk egymas utan, sokszor ha baleset van csak a csaladot engedik be ito-ra stb stb. de valaki aki eleve ugy megy bele hogy "hat nelkule konnyebb szetvalni" az ne hazasodjon valoban. azert manapsag tenyleg ugy hazasodnak a legtobben hogy komolyan egymassal tervezik az eletuket leelni, az sajnalatos, ha nem sikerul igy, de ez nem a hazassag intezmenyenek hibaja.


nem fogom az o velemenyet megvaltoztatni, o se az enyemet. en legalabb nem vagyok tiszteletlen, ami rola nem mondhato el.

2019. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
98%
Ha már a kapcsolatotok elején tudtad, hogy ha komolyra fordul köztetek, akkor házasságot akar, akkor jogos. Én is hagytam el emiatt pasit, nekem fontos a házasság és húzta az időmet, ígérgetett.
2019. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
8%

#23: Ott a kulcs a válaszodban: Te nem pontoztad le.

A baj az, hogy elvileg a hasznosságról szólna a le és felpontozás, de ez gyakorlatilag úgy néz ki, hogy szinte mindig a férfioldal van lepontozva. Van egy kis női sereg, akik instant ez alapján pontoznak. És ez elég unalmas. Ők sosem reagálnak.

2019. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
98%

7 év nagyon sok idő, pláne elvesztegetni.


Itt valami ígéretszerűségről lehetett szó:"Úgy beszéltük meg, hogy elveszel feleségül" ez pedig nem lett betartva.


Itt a nő át lett verve. Hitegették a kényelem és fix puni miatt.


Jogosnak tartom a dühét.


Az is értehtő, hogy egy bizonyos érettségi szint és kor fölött az ember társat akar. Van, aki gyereket is. Mind ez esetben nem jó, ha valaki húzza az időnket.


Egyikőnk sem szeretné, hogy valki ígérgessen neki, de az ígéreteit sose tartsa be. Ugye?!

2019. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
89%

a stilusa eleg bicskanyitogato volt. nem azt irta, hogy a hazassag szerinte hulyeseg, hanem hogy mi hisztizunk meg csak azert akarunk eskuvot, mert masoknak van, es kb hulye mindenki aki hazasodik.


ez nem egy hasznos hozzaszolas azert attol fuggetlen, h nem pontoztam le. es o se nagyon gondolkozhatott rajta, ha 1 erv nem jutott eszebe miert akarhat valaki hazasodnim

2019. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
48%

#25


Honnan tudod ki a féri hozzászóló?

2019. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
10%
#28: Háát, amikor sorozatosan a férfiak hozzászólásai vannak lepontozva, a nőké fel, akkor azért sejthető.
2019. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
98%
mert altalaban a ferfiak irnak ilyen lenezo hangnemu, "jaj ti csak hisztis anyagias golddiggerek vagytok" hozzaszolasokat....
2019. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!