Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "7 éve élünk együtt. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"7 éve élünk együtt. Úgy beszéltük meg, hogy elveszel feleségül. Ha 3 hónapon belül nem házasodunk össze, akkor elhagylak! " (31 éves nő) Vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 10:13
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
0%
* pl akár még a megszokás is lehet.
2019. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
96%
Jogos, én 7 évet sem vártam volna a helyében. Ugyanis ha te nem akarsz házasodni semmi baj,DE akkor nem kellett volna ezzel áltatni már ki tudja mennyi ideje. Van akinek fontos, hát ő ilyen.
2019. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vàrnék 7 évet arra, hogy a pasim kegyeskedjen megkérni, és összehàzasodjunk...de ultimàtumot se adnék így. Előbb beszélgetést kezdeményeznék a témàról, és ha reménytelennek làtom a helyzetet akkor lépnék. Közölném vele, hogy oké, ha ő egy baràtnőt akar, ideiglenesen, vagy egy életre, de én màs jellegű kapcsolatra vàgyom, hogy törvényesen is egymàs hozzàtartozói legyünk azzal az emberrel, aki az igazi tàrsam, így mi ketten nem illünk össze, zàrjuk le a kapcsolatot, ahelyett hogy húzzuk egymàs idejét, tehàt màr rég nem lennék vele. Ennyi.

Szerintem a nőnek igaza van alapvetően, de nem ilyen formàban kellene ezt a dolgot rendezni.

2019. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
33%
Most utimátum, majd tételezzük fel elvesz. Később beadod a válást, mert "semmi se jó". Mivel már most se jó semmi, később se lesz jó semmi (neked). Akkor mi értelme? Beszámolsz majd arról is, amikor a válást beadod? Lehet lepontozni, azért a férfiak is kezdenek felnézni a világba, s azt látni a nőnek soha a büdös életbe nem lesz jó semmi. Csak követelőzik (mit csinálsz? követelsz). Ha nem úgy alakul valami, ahogy a nő gondolja, már válik is, azt viszi a fél vagyon máshoz (amit általában a férfi harácsol össze), közben meg büszkén mondja: az az övé. Nem. Jól is teszi, hogy nem vesz el, mert ennek válás a vége. Keress olyat akivel minden passzol (fogadjunk nem fogsz találni?). Keresd meg önmagad, fogadd el ez Magyarország, 2019, nem Hollywood. Lehet lepontozni nyugodtan, általában minél jobban fedi a valóságot egy férfi válasza, annál jobban pontozzák le a feministák.
2019. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Cuki vagy utolsó. A kérdező a férfi de remekül lenyomtad a napi fúj fúj nők adagot.

Feltételezem nem olvastad a korábbi válaszokat így be illesztem a kérdező egyik válaszát :

"Itt arról van szó, hogy megbeszéltük, hogy majd összeházasodunk és lesz gyerek. Ez még a kapcsolat elején volt, amikor minden szép és jó volt. Az évek előrehaladtával, mint minden kapcsolat, ez is változott, problémák lettek, veszekedések, melyeken (eddig) sikeresen túlléptünk. Nemrég is volt egy konfliktus, amit gyakorlatilag nem tudtunk megoldani és nem tudom, akarom -e még a kapcsolatot. -> Időre van szükségem, hogy eldöntsem, mi legyen. Én sem így terveztem, de ahogy mondják, lakva ismerszik meg az ember..."

Amúgy azzal egyetértek hogy ha most a kérdező elvenné a párját úgyis válás lenne a vége. De nem azért mert a nőknek semmi nem jó hanem mert a kapcsolat már nem jó. Csak akkor miért húzza a párja idejét?

2019. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az nem időhúzás, hogy az évek alatt megsimerték egymást, aztán próbálták jobbá tenni a kapcsolatot, vagy éppen megoldani a problémákat.

De ezen logika mentén, a nő is húzta a pasi idejét, hiszen ő családalapítási szándékkal ismerkedett, és 7 év után van egy imbolygó kapcsolata, egy fenyegetőző barátnővel.


Egy párkapcsolati krízist házasságnál már csak egy dologgal lehet jobban elnyomni: gyerekkel. A megoldatlan problémák viszont megmaradnak. Gondoltátok arra, hogy pont a külön töltött idő lenne az, ami megmutatja, hogy tényleg kelletek-e egymásnak?

2019. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!