Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit érdemel az a férj aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel az a férj aki nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Többszöri hívásra sem. Barátokkal van.
2019. szept. 9. 20:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%

Felnőtt ember, csak el tudja dönteni, nem?


A felesége vagy, nem az anyja.

2019. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy felnőtt ember fel tudja mérni, hogy hol vannak a határai és mi az az állapot amiben ő be tud menni szalonképesen dolgozni. Mellesleg 9 óra sincs, hova siessen? Az jobb ha otthon punnyad és ugyan úgy 11-kor fekszik le aludni?
2019. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hajnalban kell indulnia. A felnőtt embert pedig hagyjuk. Rengeteg felelőtlen felnőtt ember van, és mindig mások szívnak miattuk..Nem róla beszélek konkrétan, hanem általánosságban. Miért nem lehet máskor bulizgatni? Miért akkor kell amikor korán indul.
2019. szept. 9. 21:05
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Csak sikerült elsárkányosodni.
2019. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
43%
Bár nem ismerem a férjed, szerintem ilyen feleséget ő sem érdemel.
2019. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%
Azt felmérni, hogy ez mennyire fontos megint csak nem a te dolgod. Ha nem megy be vagy nem jön össze neki az az ő felelőssége, az ő dolga. Hidd el azzal, hogy bszogatod csak annyit fogsz elérni, hogy még kevesebb kedve lesz ehhez az egészhez. Hogyha neki ez nem fontos akkor nem az, semmi közöd hozzá.
2019. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
A felesege vagy nem az anyukaja, el tudja donteni.
2019. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem bszogatom, nem hívtam egy órája. Szerintem itt mindenkinek él a fejében egy sztereotip női kép, aki nem hagy teret szegény férjének.:)Meg ha öt percre elhagyja csóri a lakást, a nő ellenőrizgetni kezdi. Hát gondoljátok csak azt, hogy ilyen vagyok.

Egyedül az zavar, hogy tudom a holnapi napomat aggódással fogom tölteni, hogy vajon elért- e A-ból B-be-e? Éa igen a felelelőtlenség sem jön be.

2019. szept. 9. 21:19
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
Ne izguld magad halálra. Vezetnie kell és? Nagyon sokszor 4 órára értem haza. 5 órakor meg indulás melóba, ami 12 óra vezetés volt. Több 10 éven át nem volt semmi baj.
2019. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%

Dobd ki...

Lepontozàs 3..2...1

2019. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!