Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit érdemel az a férj aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemel az a férj aki nem veszi fel a telefont?

Figyelt kérdés
Többszöri hívásra sem. Barátokkal van.
2019. szept. 9. 20:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Rutinos vezető ő is, de fáradtan gyengülnek a reflexek. Na jő, nem fárasztok ma már senkit, majd előkerül valamikor.
2019. szept. 9. 21:33
 22/26 anonim ***** válasza:
10%
Mit érdemelne? Hol írja elő az alkotmányunk hogy azt a kiba...ott. telefont kell skubiznunk? Sok ember, nő, szint napjában 100 alkalommal hívogatja a párját. Engem egyszer hívna a párom feleslegesen, megetetném vele a telefont.
2019. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam naponta hívni. Talán ha heti egyszer egy percre akkor is valami miatt, nem azért mert uantkozom. De látom a HP szterotipián túl nem sikerül árnyalati különbségeket tenni, emnyi.
2019. szept. 9. 22:11
 24/26 anonim ***** válasza:
Akkor ne hívd. Mi is csak írunk egymásnak. Ha hívna, vagy én őt azonnal felvennénk. KB évente egyszer hívjuk egymást! Tehát OKA VAN!! A gyerekekkel is így vagyunk!
2019. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

Kitarts kérdező!

Itt néha ilyen izé hangulat van. Arcoskodás miegymás. Ha nem írják rád azt hogy házisárkány vagy, még a végén felmerül hogy ők azok. Ezt azért csak nem lehet hagyni.

Különben meg úgyse tudsz mit tenni, csinálj neki vacsit, vetett ágy miegymás hamar tudjon aludni, holnap szenyó vagy valami turbo kaja, csokoládé, és majd legközelebbre megbeszélitek hogy jobban szervezze meg.

De lehet hogy fontos image építés zajlik a bulin és úgy érzi nem célszerű lelépni. És holnap jó hangulatban jobban tud vezetni. :)

2019. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
61%

Hát bocs de igenis házisárkány vagy. Nem egy felnőtt emberhez mentél hozzá? Akkor mit irányítgatod, hogy " mert mi lesz holnap?" Ő is tudja, hogy holnap az van ami. Ha nem zavarja akkor téged miért? Mert aggódni fogsz, ja. Szerintem az a baj, hogy ki mert maradni és a holnapi dolog jól jön kifogásnak. Hagyd őt békén és kész.

És mi az, hogy mit érdemel? Villamosszéket, nem? Vagy, hogy már soha ne lássa a családját mert nem vette a telefont. Atyaég. Lehet nem is hallja a telefont. Valahol le van téve és hangzavar, zene stb van. Ő is ilyen beteges vagy csak te?

2019. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!