Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más is undorodik az öreg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is undorodik az öreg férfiaktól? Nemrég kezdődött nálam, nem tudom miért érzem így. Borzasztóan taszítanak. N40+

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 00:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy okkal alakult ez ki.

Ha jól értem, akkor épp szingli vagy és párt keresel? Ebben az esetben elég pár rossz randi, aminek nem lett folytatása.

2019. szept. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%

Én is undorodom de én férfi vagyok.

De 43 éves és 29 a párom. Ez teljesen normális, ha majd 54 éves leszek akkor már vahogy túlélem a 40 éves nőt addig szerencsére nem kell.

2019. szept. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ez egy paradoxon, mert fiatalabb koromban nem tartottam őket visszataszítónak, de ahogy én is öregszem ezt érzem. Van ennek valami pszichológiai magyarázata?
2019. szept. 10. 06:46
 14/32 anonim ***** válasza:
41%

Igen, van pszichológiai magyarázata.


Hercegnő szindróma. Ezért kerülik a férfiak a 40-es szingli nőket, mert addigra mind eljut oda, hogy neki minden jár, és senki és semmi sem jó.

2019. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
59%
Mindig undorodtam a 40 feletti férfiaktól,ezért is van fiatal pasim.38N
2019. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%

#13: Ugyanaz a magyarázat, amiért a 40+ férfiak elkezdik hajtani a 20 éves lányokat.

A saját öregedésed nem tudod elfogadni, rajtuk látod, hogy a te korosztályod mennyire öregszik.

Nem a fiatalság az egyetlen értéke egy nőnek. Fogadd el a korodat, a tapasztalod tekintsd értéknek, és legyél önmagad legjobb verziója.

2019. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Nagyfater ***** válasza:
81%

Igen, sok nő van így ezzel. Ennek leginkább az az oka, hogy az öreg férfiak hajlamosak elhanyagolni magukat, testileg és szellemileg is, különösen a kelet-európai országokban, így nálunk is. Szinte mindegyikük már kisebb-nagyobb mértékben beteg, és sokuknál ez meg is látszik. Ráadásul a nőknél 40 felett gyakori a szexuális vágy erős csökkenése, vagy teljes megszűnése, ami általában együtt jár a férfigyűlölettel, különösen az öregekkel szemben. A másik véglet épp az ellenkezője: a 40-50 év körüli nők egy része meg van győződve róla, hogy éppen olyan vonzó, mint ifjú korában, ezért kizárólag nála jóval fiatalabb férfiak társaságát keresi; az öregeket megveti és kerüli.


Azért vannak dolgok, amelyek még egy öreg, beteg, sánta, félvak férfit is vonzóvá tesznek a nők körében, bármelyik korosztályban. Ilyenek például a luxuslakás egy elegáns lakóövezetben, a garázsában legalább két luxusautó, egy vízparti nyaraló a Balatonnál, egy másik a horvát tengerparton, de főleg és leginkább a bankszámláján lévő összeg első számjegye utáni rengeteg nulla....

2019. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%
Nem is gondolnád, hogy milyen gyorsan eltelik a fiatalság ideje!-és akkor undorodhatsz majd magagtól...
2019. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az öregszagtól undorodom. De az nem mindenkinek van.
2019. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy adott személy váltotta ezt ki belőled?


Tény, hogy a magyar férfiak csúnyán öregszenek-nem igaz, a magyar emberek többsége csúnyán öregszik.

2019. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!