Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom haverja elég sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom haverja elég sokat van nálunk, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A barátom legjobb barátjának nincs barátnője, meg mivel egyikük sem idevalósi, a családja is viszonylag messze van. A párom albérletben lakik, hivatalosan egyedül, de most már én is elég sokat vagyok itt. Meg a haver is, már szinte második nap át akar jönni valamilyen indokkal, és gyakran itt is alszik. A páromat arról is nehezen tudtam meggyőzni, hogy ok, akkor jöjjön, de legalább azt mondja meg neki, hogy ha ő jövő héten éjszakás, akkor a haver ne este 11-kor állítson be. Na de akkor is, azért néha én is szeretnék vele kettesben lenni, meg nem túl kényelmes egy másik srác előtt átöltözni, stb. Szerintetek itt hol a határ, mennyi lenne az az idő, amit mondjuk hetente itt tölt, és számotokra még elfogadható lenne a kapcsolatban?

2019. szept. 16. 11:34
1 2
 11/11 Savlekotő ***** válasza:
Nincs barátnője mert meleg,csak a vak nem látja át az ilyet ahol este 11 kor a haver beugrik,de a barátnőt a sarokba teszem sose óhajtja a kettest a nővel mögött mi van.
2020. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!