Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Titeket zavarna, ha a párotok olyan munkát végezne, amit otthonról is tud csinálni, miközben ti eljártok dolgozni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Miért zavarna? Milyen munka egyébként?
2019. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
nem, de mivel én orvos leszek, akkor mondjuk jó lenne, ha ő főzne többször, meg több részt vállalna a házimunkából is. nyilván én is segítenék, de fordított esetben is ezt találnám logikusnak, ha én dolgoznék otthon.
2019. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavarna mi a munkája amíg keres vele és nem nekem kell eltartani őt is.

31N

2019. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom. Az hogy folyton otthon van fura lenne. Nálunk a párom alig van otthon mert rengeteg idejét felemészti a vállalkozása. Nem tudom mit tudnék kezdeni azzal hogy folyton ott van valaki a lakásban. Nagyon megszoktam hogy nyugodtan el lehetek a magam világában ha végre hazaérek. Ha el tudna vonulni és csinálni a dolgát anélkül hogy a nyakamon lóg nem lenne gond. De ha rajtam akarja kiélni a szociális hajlamait mert egész nap nem látott más élő embert az sok lenne.

Igazából az egész azon áll hogy mennyire egyeznek az igények.

Szóval maga az hogy otthon dolgozik nem lenne gond ha hasonló mennyiségű közös időt igényel mint én.

2019. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért zavarna? Nálunk mondjuk én vagyok az, aki bármikor kérés nélkül dolgozhat otthonról, szoktam is rendszeresen. A férjem csak néha teheti ezt meg, engedéllyel, de nem zavarja, amikor otthonról dolgozom, engem se zavarna, ha ő tenné ezt. Csak arra figyelünk, hogy ne egyszerre dolgozzunk otthonról, mert nincs elég hely kettőnknek a lakásban kényelmesen dolgozni, főleg, hogy mindkettőnknek elég sok napi videokonferenciás megbeszélése van. Nem tudom minek kéne ebben zavarnia.
2019. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én eljárok dolgozni, a párom otthonról dolgozik. Nem zavar. Miért zavarna? Reggel elindítom a mosást, ő meg kitereget. Néha értem jön, vagy elmegyünk együtt ebédelni.
2019. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zavarna. Nekem otthon is ez volt a minta, sokkal többet voltam apámmal, mint anyámmal, mert ő simán dolgozhatott otthonról, és volt ideje ételt készíteni is mindenkinek.
2019. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
4:Fantasztikus lehet a férjednek lenni akivel nem szeretsz együtt lenni.Ő neked csak a lakótársad.Az én feleségem alig várja hogy megérkezzek és menjünk csavarogni.Jó lehet nektek.
2019. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
17%
5:Ha ekkora agysebészek vagytok mindketten hogy lehet hogy nincs egy akkora házatok ahol ketten elfértek?
2019. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért érzem azt 55%os hogy kötekedni jársz ide? :)
2019. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!