Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdekelne kinek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne kinek mi a véleménye? A párommal kb 9 hónapja vagyunk együtt.6 hónapja együtt is élünk.

Figyelt kérdés
Elvárja hogy a legapróbb dolgokat is megbeszéljük. Ezzel nem is lenne bajom, de most pénteken délután bejelentette, hogy ő hazamegy az anyjához 4 napra. (Persze abból 2 munkanap, ami ugye kiesik!) Nem beszélte meg velem előre, csak bejelentette. Úgy érzem ez nem volt fer. Meg is mondtam neki. Azóta be van sértődve, nem is nagyon beszélünk. Szerintem ez egyáltalán nem jogos.
2019. okt. 7. 21:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
4 nap még nem a világ vége. Miért kéne ezen behisztizni?
2019. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azért mert szerintem illett volna megbeszélnie velem. Ha másért nem hát azért hogy tudjuk e nélkülözni a fél heti fizetését!?
2019. okt. 7. 21:58
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
És ha azt mondod neki, hogy nem drágám nem mehetsz el akkor papucsként otthon marad??
2019. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Tipikus példája vagy annak amikor valakinek nagyon nem való kapcsolat. Nagyon hamar költöztetek össze és nem értetek hozzá. Mi az, hogy tudjátok-e nélkülözni 2 napi fizetését??? Mégis mi közöd van ahhoz a pár ezer forinthoz? Ne már... Egy normális kapcsolat egyáltalán nem így működik, nincs ilyen lekorlátozás meg ellenőrizgetés meg közös fillérezgetés.
2019. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem nagyon értem a problémádat. Mit kell azon átbeszélni, hogy hazamegy az anyukájához? 4 napról van szó, nem 2 hónapról.

Mi is mindent megbeszélünk a párommal, de ha haza szeretnék menni a családomhoz pár napra, arról nem szoktuk külön értekezletet összehívni, hogy kivesézzük, pro és kontra, hogy mehetek-e vagy sem. Ahogy ő is akkor megy a családjához, amikor szeretne.

Egyébként mit vártál volna, hogy ezt az anyukájahoz való utazást hogyan beszéljétek meg?

2019. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igazából van más is.

Mielőtt elment péntek este nagyon dugdosta a telefonját.

Kiderült hogy beszélt egy nővel.

Most azon agyalok hogy vajon azért nem veszi fel a telefont mert már nem is ott van az anyjánál?

Szeretnék bízni benne de a következő két mondat nagyon nem tetszett amit annak a nőnek írt.

"Kicsit kereslek ha nem baj

Én is érdrklődök irántad amúgy"

"Én örülnék neki ha tőled

2019. okt. 7. 22:34
 7/20 A kérdező kommentje:

"Ha tőled lennének a gyerekeim nagyon örültem volna"

Szóval nem tudom mit gondoljak

2019. okt. 7. 22:35
 8/20 A kérdező kommentje:

5ös.


Csak simán azt mondta volna hogy "Mit szólsz hozzá?"

Biztos nem mondtam volna hogy ne menjen bár nem érdemli meg az anyja hogy dolgozzon neki.

Merthogy azért ment hogy kifesse a házat.

2019. okt. 7. 22:38
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Biztos lehetsz benne hogy felrekur.
2019. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja és itthon nem igazán csinál semmit!

Szóval bonyolult ez!

2019. okt. 7. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!