Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdekelne kinek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne kinek mi a véleménye? A párommal kb 9 hónapja vagyunk együtt.6 hónapja együtt is élünk.

Figyelt kérdés
Elvárja hogy a legapróbb dolgokat is megbeszéljük. Ezzel nem is lenne bajom, de most pénteken délután bejelentette, hogy ő hazamegy az anyjához 4 napra. (Persze abból 2 munkanap, ami ugye kiesik!) Nem beszélte meg velem előre, csak bejelentette. Úgy érzem ez nem volt fer. Meg is mondtam neki. Azóta be van sértődve, nem is nagyon beszélünk. Szerintem ez egyáltalán nem jogos.
2019. okt. 7. 21:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi 9es. Most sokkal jobb!
2019. okt. 7. 22:40
 12/20 anonim ***** válasza:

Hívd fel az anyját. Erős a gyanúm hogy kamuzik.

A többiek meg atsiklottak afelett, hogy ő elvárja a legapróbb dolgok megbeszélését is.

2019. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok olyan kapcsolatban az anyjával.

Elvileg holnap jön haza.

Tegnap este együtt aludtunk. Telefonhívásban.

Előtte videó

Szóval tuti ott volt.

Ma délután még picit beszéltünk videóban. Akkor is ott volt, dolgozott. Láttam. Este fél 9kor írt utoljára.

Azóta se telefonon, se Messengeren nem elérhető!

2019. okt. 7. 23:19
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát minden esetre ha reggel nem jelentkezik "időben" akkor már tényleg aggódni fogok....
2019. okt. 7. 23:24
 15/20 anonim ***** válasza:

"Kicsit kereslek ha nem baj


Én is érdrklődök irántad amúgy"


"Én örülnék neki ha tőled


WTF?!?!?!


Azonnal ultesd le beszelni, ha hazaert.

Nem azon akadtam fel, hogy toled mindenrol beszamolot ker, o meg mindent csak bejelent, hanem azon, hogy parkapcsolatban van, egyutt el a valasztottjaval es idegen/mas noknek ilyeneket irogat? Mi a phasz!!!

2019. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó, 15ös. Ugye hogy jól gondolom?

Teljesen kivagyok!

Már két napja aludni sem bírok.

Most is hívtam, semmi......

2019. okt. 8. 01:10
 17/20 A kérdező kommentje:

Beszéltünk a másik nőről. Akkor este is. Azt mondta hogy azt ő nem úgy gondolta.. ...

Tegnap azt írta hogy ha neki kellene az a nő akkor én még a létezéséről sem tudnék (mármint a nőnek).

2019. okt. 8. 01:13
 18/20 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy soha nem némítja le a telefont. Szóval elvileg hallja hogy hívom! Teljesen kicsinál!
2019. okt. 8. 01:15
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen nem értem a kérdés kiírását. Nem azzal van a baj, hogy elment négy napra az anyjához hanem hogy megcsal. Akkor ezt írd ki. Nem azt, hogy meg kellett volna beszélni, meg így két nap fizetés kiesik (WTF?) Mondjuk ilyen mentalitással én is mást keresnék, mert gáz vagy, viszont a hátad mögött csinálni ezt csúnya dolog.
2019. okt. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Èn se èrtelek. Jössz itt a mellè beszèlèssel, hogy nem beszèlte meg veled, meg kiesik 2 napi fizetès, mikor igazából az a gond, hogy csajozik melletted, ès ha mèg nem is csalt meg, egèszen biztosan meg fog.

Meg ha nem jelentkezik aggódni fogsz???

Ezt a majmot akkor kellett volna kirúgnod páros lábbal, mikor olvastad azt a beszèlgetèst.....nem mèg aggódni, meg kivárni mikor csak meg. Jó vicc.

Szerinted szeret az ilyen? Alig nèhány hónap után már más után szimatol, szerinted szeret? Szerinted lesz ebből harmonikus, hosszú távú kapcsolat?

Ha szerinted igen a válasz, akkor további jó aggódast kívánok, mert lesz rá okod az biztos.

2019. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!