Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon unalmas a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon unalmas a párommal esténként, mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Néhány éjszakát a paromnal töltök de nagyon unalmas. Nézzük a tvt, néha beszélünk 1-2 szót, ennyi. Borzalmasan unalmas. Ha mondom neki hogy nagyon unatkozok, akkor megvan sértődve és azt mondja hogy nem érti miért unatkozok ha vele vagyok, ő örül annak hogy együtt vagyunk, és ezt élvezi. Oke énis örülök hogy együtt vagyunk de attól még unalmas ez a semmit tevés. Ha telefonozok akkor egy idő után megszol, hogy hogy tudok ennyit telefonozni . Szex kilőve mert hüvelykúp kúrán vagyok, társasozas unalmas számunkra. fogalmam sincs hogy mások miket tudnak csinálni így esténként, meló után.

2019. nov. 2. 10:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Én is úgy látom, hogy csak a kifogásokat keresed. Miért nincs türelmed, elmagyarázni, a társas szabályait? Ezek szerint türelmetlen vagy.

Szerintem, menjetek külön. (erre a válaszra vártál, mikor kiírtad a kérdést). Te pörgősebb vagy. Nincs ezzel semmi baj.

2019. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Hamvas rétihéja ***** válasza:
88%

Ha épp egyedül lennél a régi otthonodban, akkor mit csinálnál így este?

Valahogy az jön le nekem, hogy neked két hobbid volt: piálás a haverokkal, szex.

2019. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12, én otthon élek, csak esténként lejövök hozzá. És igenis fiatalnak érzem magam egy iylen élethez.
2019. nov. 2. 12:46
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

Valami hasonló helyzetben vagyok Kérdező én is.

Párom szoftverfejlesztő, szereti a melóját nagyon, tök jó, de azon kívül, ha az ember megkérdezi, mit szeret csinálni, nagy a csend.

Én szeretek pörögni, színház, társas, akár filmek, sorozatok, elmenni haverokkal, sportolok, van, hogy csak a hangulat kedvéért járom a várost, piacokat, tanulgatok.

Nem nagyon tudunk már egymáshoz szólni, nincs közös bennünk. Ez a héten eszkalálódott is. Szerintem itt nekünk kifújta a kapcsolat. Nem tudok olyannal együtt lenni, akivel nincs közös témánk.

2019. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%

"az oral szextől megfájdul a nyakam"

Inkább örülj neki ha ezek után nem vágott még agyon egy lapáttal!

2019. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#15 tuti fiú vagy, fogalmad sincs milyen érzés amikor csinalod 15 perce, és nem sül el. Eléggé fájdalmas
2019. nov. 2. 14:33
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

14 majd talál jobbat!

Kérdező! Kézzel nem lehet rásegíteni? Vagy unaloműzésként nem feltétlenül kell 2 oldalúnak lennie. Ha ő csak kinyal, ez ugyanannyira izgató neki, mint neked őt. Vagyis nekem az lenne.

2019. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Kösz de nem az erotikan van a hangsúly nálunk
2019. nov. 2. 14:56
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Jó, neked mindennel bajod van.

Milyen választ szeretnél hallani?

Nincs semmi megoldás, mert te nem is szeretnéd, hogy legyen. Csak szenvedsz. Hagyd el, te bulizz minden este (nem is értem ez hogyan kivitelezhető).

Exemmel volt, hogy még tévénk se volt mégse unatkoztunk annyit tudtunk beszelgetni.

2019. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze... Alap kene legyen, hogy jokat tudtok beszelgetni, nem unjatok egymast. :(
2019. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!