Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon unalmas a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon unalmas a párommal esténként, mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Néhány éjszakát a paromnal töltök de nagyon unalmas. Nézzük a tvt, néha beszélünk 1-2 szót, ennyi. Borzalmasan unalmas. Ha mondom neki hogy nagyon unatkozok, akkor megvan sértődve és azt mondja hogy nem érti miért unatkozok ha vele vagyok, ő örül annak hogy együtt vagyunk, és ezt élvezi. Oke énis örülök hogy együtt vagyunk de attól még unalmas ez a semmit tevés. Ha telefonozok akkor egy idő után megszol, hogy hogy tudok ennyit telefonozni . Szex kilőve mert hüvelykúp kúrán vagyok, társasozas unalmas számunkra. fogalmam sincs hogy mások miket tudnak csinálni így esténként, meló után.

2019. nov. 2. 10:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%
Az anált próbáltad már?
2019. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem és nem is akarom
2019. nov. 3. 09:27
 23/25 anonim ***** válasza:
Nincs ennek semmi jövője, nem fog a te kedvéért másik életbe kezdeni, ne is várd tőle!
2019. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%
Mi általában filmet nézünk, vagy játszunk valamit (vagy multiplayert vagy pedig nézzük egymást), főzünk vagy beszélgetünk. Vagy füvezünk, lol. Meg szex, bár írtad, hogy az most nem lehet. Akkor lehet még orál, amit én nem szeretek, már ha én kapom, adni viszont szívesen csinálom órákig. De mindketten nagyon introvertáltak vagyunk, szóval nem unalmas ilyen dolgokkal ellenni, de ha valaki programokat szeretne akkor valószínűleg annak találná. Viszont ha nekem kellene programokra járkálnom, az számomra nem lenne túl szórakoztató. Lehet, hogy csak nem vagytok kompatibilisek ilyen téren. Ilyenkor hozhattok valami kompromisszumot.
2020. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szervezz közös programokat.
2020. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!