Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Váljak, ne váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak, ne váljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, az idén nyugdíjas lettem. A feleségem nálam 7 évvel fiatalabb és mint kiderült összejött egy munkatársával másfél éve. Állandóan telefonálgatnak és gyakorlatilag ezen kívül sok mindent nem is csinál. Már nem nagyon takarít, nagyon ritkán főz valamit. Néha kimos meg elmosogat géppel, de ez is egyre kevesebb munka mert ha nem főz akkor nincs mit berakni a gépbe sem. Akkor derült ki, hogy van valakije mikor egyszer szó nélkül elment itthonról és nem jött haza egész éjjel. Én hívtam a rendőrséget, mentőt mindenkit, de sehol nem tudtak róla. Azóta nagyon elmérgesedett a kapcsolatunk. Egyébként alkoholista és az összes pénzét külön kezeli és alkoholra és cigire költi jelentős részét. Legfeljebb kenyeret vesz itthonra meg néhány apróságot. Minden számlát, minden költséget én fizetek és fizettem már nagyon régóta. Persze az én fizetésem és most már a nyugdíjam is kevés, hogy mindent fizessek, ezért kiegészítem plusz munkával, de abban sem hajlandó már segíteni semmit.
2019. nov. 22. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Szóval, ha élsz még kb 20 évet, akkor ebben a nyomorban, szennyben, megaláztatásban szeretnél élni?

A te döntésed, de ettől még az egyedüllét is sokkal jobb.

2019. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

beszélj vele

beszéljen vele olyan, kit elfogad

utána mondd meg, hogy mehet, ha akar

s ha nincs változás, menjen is!

2019. nov. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Menni persze nem akar mert itt mindene megvan, egyedül meg nem tudná eltartani magát. Az illető meg egy szomszéd faluban lakik egy romos kis házban az anyjával akit ápol.

Az anyja ki nem állhatja az asszonyt, nem is tudnának együtt élni.

Egyébként nincs olyan akire hallgatna. Beszélni sem lehet vele mert mindig veszekedésbe torkollik a beszélgetés.

2019. nov. 22. 10:53
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem is értem mi itt a kérdés? Egy hulladékkal minek élsz együtt? Értékesebb a te időd és életed.
2019. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta ha veszek neki egy kis házat elmegy. Vettem egyet a nevére, igaz nem a legjobb helyen mert erre futotta és most azt mondja ő oda nem akar menni, pedig ha nem egyezik bele akkor meg sem vettem volna, de azt mondta mielőtt megvettem, hogy elfogadja.
2019. nov. 22. 10:58
 6/16 A kérdező kommentje:
Ahol most lakunk az a ház az én nevemen van mert még a házasságunk előtt vettem. Tudom, hogy nem teljesen az enyém mert azóta felújítottuk meg kevés hitel is volt rajta, de most a nevén is van egy ház. Igaz fel kell azt is újítani, de azt vállaltam és mondtam neki, hogy innen azt visz amit csak akar nagyjából fele értékben.
2019. nov. 22. 11:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk egyszerűen! Érzelmileg nem kötődik hozzád, sőt, egy másik férfival van, csak az ingyen étel és szállás miatt él veled egy háztartásban. Nem kérdéses, mit kell tenned.
2019. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább éljek boldogan és egyedül, mint boldogtalanul v kivel. ::)) ennyi.

Válj el szerintem, ha már a jó nem kellett neki.

2019. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

35 év házasság után már igazából nincs szerelem szerintem sehol, de lehet néhány ritka kivétel.

Én úgy képzeltem, hogy majd öregségünkre segítjük egymást ha bajba kerülünk. Ez nem úgy néz ki, hogy sikerült. Sajnos úgy néz ki, hogy egyedül maradok öregségemre, az asszony meg nyomorba kerül. Már rég el kellett volna válnunk, de nem akartam magára hagyni az alkoholizmusával. Vittem addiktológiára, pszichiátriára, mindent megpróbáltam, hogy leszokjon és mégis ezzel hálálja meg.

Persze az új pasijának sem kell mert ő nem iszik, de nem értem miért nem rázza le?

2019. nov. 22. 11:41
 10/16 A kérdező kommentje:

Nyugdíjba vonulásom után én azt a jókívánságot kaptam az asszonytól, hogy " rohadjál meg, te meg elmentél nyugdíjba és akkor kelsz mikor akarsz"

Hozzáteszem több mint 46 év munkaviszonnyal mentem nyugdíjba.

2019. nov. 22. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!