Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Váljak, ne váljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak, ne váljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, az idén nyugdíjas lettem. A feleségem nálam 7 évvel fiatalabb és mint kiderült összejött egy munkatársával másfél éve. Állandóan telefonálgatnak és gyakorlatilag ezen kívül sok mindent nem is csinál. Már nem nagyon takarít, nagyon ritkán főz valamit. Néha kimos meg elmosogat géppel, de ez is egyre kevesebb munka mert ha nem főz akkor nincs mit berakni a gépbe sem. Akkor derült ki, hogy van valakije mikor egyszer szó nélkül elment itthonról és nem jött haza egész éjjel. Én hívtam a rendőrséget, mentőt mindenkit, de sehol nem tudtak róla. Azóta nagyon elmérgesedett a kapcsolatunk. Egyébként alkoholista és az összes pénzét külön kezeli és alkoholra és cigire költi jelentős részét. Legfeljebb kenyeret vesz itthonra meg néhány apróságot. Minden számlát, minden költséget én fizetek és fizettem már nagyon régóta. Persze az én fizetésem és most már a nyugdíjam is kevés, hogy mindent fizessek, ezért kiegészítem plusz munkával, de abban sem hajlandó már segíteni semmit.
2019. nov. 22. 10:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én küldeném a szeretőjéhez és válnék. Lehet, hogy nyugdíjas vagy, de attól még hülye nem és neked is van önbecsülésed.

30n

2019. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azért úgy gondolom, hogy egy hevesebb vérmérsékletű fickó már szétverte volna mindkettő pofáját. :)
2019. nov. 22. 12:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is találnàl magadnak még normális nőt! Kinek kell egy idióta alkesz? Úgy kivágnám mint a sicc. Miért tűröd ezt? Oldja meg az életét úgy ahogy tudja! Nem vagy köteles vele kinlódni! Legyen már önbecsülésed.
2019. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, lehet régóta együtt vagytok a feleségeddel. De ő már nem szeret téged. Ezeket a kínokat amiket nap mint nap át kell élned, nem érdemled meg. Költözz el jó messzire tőle, kezdj új életet egyedül. Vagy keress olyat aki szeret és megbecsül.
2019. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én már nem szeretnék költözni sehova 64 évesen. Rengeteget dolgoztam ezért a házért és mégis csak olcsón tudnám eladni mert nincs jó helyen.
2019. nov. 22. 14:37
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#14, de miért ő költözzön a saját házából?

Kérdező, több, mint úri dolog, ahogy kezelték a dolgot, de most már legyen elég!

Nem fogsz új életet kezdeni, de legalább ebből a mocsokból lépj ki!

64f

2019. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!