Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi mindent tudsz a párodró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi mindent tudsz a párodról? Mennyire "kell" megnyílni az egészséges kapcsolathoz, és mi az amihez senkinek (párodnak se) nincs köze? 23/N

Figyelt kérdés
Fizetését tudod? Furcsább szokásait? Félelmeit,lelki dolgait?

2019. dec. 6. 16:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt írtam ki. Én pl tudom mi a mennyi. De van,ahol nem tudják egymásról? Tudtok egymás rejtett rossz szokásairól?
2019. dec. 6. 17:02
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Most épp egyedül vagyok, de kapcsolatban nem (és egyébként sem) titkolok semmit. Magamról nem tartok kiselőadást, de ha valamit kérdez a párom, természetes, hogy válaszolok neki rá. F
2019. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

17 éve vagyunk együtt, 15 éve együtt élünk.

Már láttuk egymást hányni, betegen, kócosan, herpeszesen, sírva, lógó takonnyal.

Szexben a legvadabb vágyaink is megbeszéljük. Esetleg ki is próbáljuk.

Fogalmazzunk úgy, hogy pár év után nem sok titok marad.

2019. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos én mindig a "látszólagosan sokat magáról elmondó" személy vagyok, holott a lényeget sosem mondom el senkinek - nem is vagyok rá képes - emiatt úgy tűnik mintha nyitott lennék vagy azt hiszik ismernek - pedig nem.
2019. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Mindent tudok róla, ő is rólam. Ez egy jó kapcsolatban alap főleg lelki dolgok tekintetében. Ha a párod nem a lelkitársad, nem tudsz neki őszintén beszélni bármiről, a legmélyebb érzéseidről akkor nem sok értelme van a kapcsolatnak. Akarom, hogy a párom maximálisan ismerjen és megértsen, ha valami történik velem akkor ő az első és az egyetlen akivel mindent meg akarok osztani.

Nincs olyan dolgom, amihez a páromnak nincs köze. Együtt élünk, bármi történik velem az rá is hatással van. A régi dolgokról is mindent tud, ezek is nagyon fontosak mert ezek is hozzátartoznak ahhoz aki ma vagy. Megmagyarázzák, hogy bizonyos dolgokról miért gondolkozol egy adott módon, miért reagálsz érzékenyebben bizonyos dolgokra, miért vagy olyan amilyen. Aki nem tudja ezeket a régen történt dolgaidat az sosem fogja igazán megérteni, hogy miért vagy olyan amilyen. Nyilván arról nem kell beszámolni, hogy 20 éve délután 4-kor elmentél sétálni. De a fontosabb, nagyobb horderejű dolgokról amiknek nagyobb szerepe volt az életedben mindenképpen.

Amiket konkrétan leírtál azok közül mindent tudunk egymásról. Együtt élünk tehát a fizetés alap, nem nagyon lehet úgy közösen tervezni hogy azt sem tudod mennyit tud rá fordítani a másik fél. Furcsább szokásaink bár nem nagyon vannak de nyilván ismerjük már egymást ennyire. A lelki dolgok azok amikbe a másik a legjobban be van avatva. Az ilyesmit kivel ossza meg az ember ha nem a párjával aki a legközelebb kell hogy álljon hozzá?

2019. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Mindent tudok róla. Tudom, kik a barátai, a munkatársai, a rokonai, kikkel hányadán áll, tudom, mit szeret, minek örülne, mi motiválja, milyen az értékrendje, ismerem a gyenge pontjait, a rossz szokásait, azokat a dolgokat, amiken napokig tud pörögni, az aggályait, a lelki "mintázatait" és azt, hogy mikre hajlamos, ha nem figyelünk oda(koleszterin, túlhajszolni magát, egyebek). A hobbijait, az érdeklődési körét, tudom a jelszavát minden készülékéhez (igaz, ezt nem használom, nekem elég az az infó, amit maga elmond). Tudom, hol dolgozik, mennyit keres, nagyjából mikre költi... Tudom, mikből pattan ki vele gyakran vita és mit kell másképp mondanom, hogy ne érintse érzékenyen, tudom, mire kényes és mi esne neki rosszul a viselkedésemben (és arról simán letettem, mert amúgy sincs sok). Tudom, mikre és meddig tud nemet mondani, tudom, mikor kell igazán mellette állnom és nekem lenni az erősebbnek, tudom, melyik házimunkát szereti csinálni és melyiket nem, eszerint osztozkodunk, tudom, mikor kedvel valakit és mikor néz rá úgy, hogy inkább rázzuk le... :D úgy gondolom, elég jól ismerem és abban is hiszek, hogy erre minél hamarabb sort kell keríteni annak érdekében, hogy a keletkező problémákat gördülékenyen oldjuk meg. Egymás életének részei vagyunk, együtt élünk, együtt ébredünk és alszunk el, nem tenném ezt egy olyan emberrel, ako takargat valamit direkt vagy akit nem ismerek eléggé.


Ami szerintem nem tartozik rám, az például a keresési előzményei, a privát beszélgetéseinek részletes tartalma (az, hogy a kezemben van a telefonja és látok egy-egy messenger nevet meg üzenetet, értesítést, nem számít ilyennek, de nem ülök le és olvasok végig egy komplett levelezést, mert leszarom a haverja nőügyeit meg azt, hogy a kollégája szidja a céget, mint a bokrot), a banki tranzakciói, a kártyája pinkódja vagy a netbank jelszava sem tartozik rám és ha vezetne naplót meg ilyeneket, akkor az sem. A többi nyílt dolog, beszélünk róla amúgy is, de ha egyikünk bekattanna és bizalmatlan lenne, nem esne nehezünkre megnyugtatni egymást azzal, hogy "a jelszót tudod, lépj be, nézd meg, ha attól nyugodtan alszol".

2019. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen mi is láttuk egymást már mindenhogy. Egyszer meg is hánytattam, hogy haza tudjam vinni a buliból. :D De látott ő is átázott tamponnal bajlódni, láttuk egymást jégcsapot tüsszenteni, fingani, horkolni, hangosan fosni, leguggolni az út szélén könnyíteni magunkon, izzadtságszagúan, kiszőrösödve, betegen, kisírt szemmel, pánikroham alatt (csak nekem van). Szóval azt hiszem, már semmi sem ciki.
2019. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
...aki azt hiszi, hogy "mindent tud róla", az honnan olyan biztos ebben? Pont az a lényeg, hogy amit nem tudsz, azt nem tudod, vagyis nem jelentheted ki, hogy "mindent tudok" valakiről. Kivéve esetleg sziámi ikerpárok vagy nagyon-nagyon sokat együttlévő ikerek vagy gyerekkori barátok.
2019. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok. Szültem a férjem előtt, azt hiszem ennél kellemetlenebb helyzetben nem láthat az életben attól függetlenül, hogy a végén mégis egy kis csodát kapsz. Szerintem mindent tudunk egymásról, nincsennek titkaink. Közös bankszámla, közös vállalkozás, közös ház. Tudja a jelszavaimat akkor lép be amikor csak akar engem ez nem foglalkoztat és fordítva.
2019. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
8: tudnám, ha akarnám tudni akkor mondjuk úgy. Csak azért nem tudom, mert tiszteletben tartom azokat a dolgokat, de egyébként ha megkérném, elmondaná, ahogy mindent, amit nem tudtam, egy ideig nem is akartam tudni, mert minek, aztán végül odaslattyogtam, hogy "nem akarok pofátlan meg kotnyeles lenni, de lehetne-e..."
2019. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!