Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi mindent tudsz a párodró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi mindent tudsz a párodról? Mennyire "kell" megnyílni az egészséges kapcsolathoz, és mi az amihez senkinek (párodnak se) nincs köze? 23/N

Figyelt kérdés
Fizetését tudod? Furcsább szokásait? Félelmeit,lelki dolgait?

2019. dec. 6. 16:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Amiket itt leírtak abban semmi extra nincs: betegség, szülés, baráti kör, pénzügyek. Pff. Az igazi mocskos titkok nem itt kezdődnek.
2019. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Szóval 98%-ban ismered, de az a 2% amit nem tudsz róla az a jellemének egy igen nagy részét teszi ki.
2019. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22%

A második jol írta nem kell kis előadást tartani de ha kérdezi akkor az igazat kell elmondani! Én Ugy gondolom hogy tényleg akkor mar nagyon nagy a kötődés és viszonzott szeretet nyitottság tisztelet és bizalom amikor már mindenről tudnak beszélni egymással és tényleg nincs semmi féle titok!

Az meg a masik hogy nem csak a jelenben élő személyt akarom megismerni hanem aki volt a múltban is! Mert a múlt formálja a jelenlegi énünket


általában sok nő erre azert kezd el panaszkodni hogy nem kell mindenről tudni mert ő maga is gáznak tartja és megvetendőnek hogy anno miket csinált... mondhatni egy kis kifogás hogy ne derüljön ki róla hogy mekkora... de valahogy ezt ugy latom hogy 10 nőből 7 ilyen pasibol meg max 2... szoval itt azért van egy nagyobb eltérés még ha a pasi olyan is volt a többségük nyíltan felvállalja míg a nő nem...

Nem tom ez jellembeli-társadalmi hiba vagy pedig csak a nők többségében van bent ez az álszentség és ahogy észrevettem a férfiakat jobban is elítélik a múltbeli hibáikért akik legalább nyíltan felvállalják mint a nőket (és általában a nők a hazugság miatt vannak megvetve mert harmadik vagy negyedik szemelytol tudta meg az illető + a csaj a szemébe is hazudott)

Nem saját tapasztalat (hála istennek!!!) ismerősök barátok kollégák osztálytársak tapasztalatai

2019. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy eleget tudok róla. Mindent tudok róla amire nekem szükségem van.


De szerintem minden létező embernek vannak titkai. A legjobb kapcsolatokban is.


A lényeg, hogy remélhetőleg nem olyan titkok amikre ha fény derül mondjuk pár év múlva akkor nem fogunk kiakadni és nem fog tőle megromlani a kapcsolatunk.

2019. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Es ha nem tudjuk parommal egymas jelszavat sehova, telefonjaink X eve kodolva. Viszont mindent tudunk elmeselunk egymasnak: ki irt nekunk,ki hivott, ki irt uzenetet smst,mennyi fizu stb. Akkor en vagyok gaz h nem mondtam meg az osszes jelszavam vagy o az ovet? Ki igy ki ugy,de engem nem izgat a telefon jelszava,ot se az enyem. Mindent elmondunk egymasnak. Neha olyat is elmesel amire olyan reszletesen nem voltam kivancsi DE inkabb nekem mondja!
2019. dec. 6. 18:40
 16/25 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező ha igy lenne akkor az a telefon kod miert olyan nagy titok????
2019. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
44% ha szerinted nem nagy cucc pl egy szülés ahol felvagjak a puncijat a nőnek, akár oda is xarhat a szó szoros értelmében, ha belátást nyerhet bármikor a beszélgetéseidbe, vagy sorolhatnám, akkor szted mégis mi "jelent valamit"? Ha valaki pl titkolozni akár minimum kódolt telefonnal járkál wcre és társai.
2019. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Utolso ki beszelt erről??? En a kérdező válaszára írtam ha elmondják amugy mindig hogy kivel mit beszél meg minden kis xarságot akkor hogyhogy nem tudjak egymás kódját???!
2019. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
11esre válaszoltam, aki szerint ezek semmi extra dolgok.
2019. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%
Mindent tudunk egymàsról amit kell, és aminek az elmúlt 9,5 év alatt volt ideje kiderülni😂😂😂 Tengernyi időnk van, kétlem, hogy sok dolog van ami eddig még nem került szóba, ha igen , majd eszünkbe jut és kivesézzük. Ilyen alap dolgok, hogy hàny pasival volt szex, egyéjszakàs kaland, szüzesség elvesztése stb stb stb mindent tudunk. Nő vagyok, ez történt, volt amit kifejezetten megbàntam, van amit sajnàlok, ez van. De ettől függetlenül mindent tud. Én is tudom a legszemélyesebb dolgait is, ismerjük egymàs legfuràbb félelmeit is. Amire csak emlékszünk elmeséltük egymàsnak az életünkből, önmagunkról. Ha van is még bàrmi ami még nem merült fel esetleg, abban biztos vagyok, hogy semmilyen szinten nem befolyàsolnà a kapcsolatunkat.
2019. dec. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!