Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon most mi lelhette? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most mi lelhette? Mi ütött belé? Mi ez a hirtelen pálfordulás?

Figyelt kérdés

Párommal egy ideje sokat veszekszünk, éppen ezért egy ideje már nem is beszélünk az összeköltözésről.


Pont múlt vasárnap közölte, hogy amíg ez így megy köztünk, addig ne is gondoljak az összeköltözésre.


Erre hétfőn este mikor telóztunk nekem szegezte a kérdést, hogy szeretnék e még összeköltözni, mert ő igen, jó lenne minél előbb, stb....


A félrértések elkerülése végett, én örülök neki, csak nem.tudom mire vélni, hogy mitől gondolhatta meg magát egyik napról a másikra.....


Egy éve vagyunk együtt, és úgy beszéltük meg, hogy február végén ősszeköltözünk, de a sok veszekedés miatt felmerült a halasztása/jegelése....


2019. dec. 11. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy jön ide a megcsalás? Nem értelek teljesen. Egyébként meg van szád, kérdezd meg, hogy miért változott meg egy nap alatt a véleménye. Mi honnan tudjuk?
2019. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, összeveszett a szüleivel. Azèrt akar ilyen gyorsan elköltözni :-)
2019. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy megcsal most pattobtitta a csaj.

Tudod ki költözne vele össze.

2019. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell erőltetni a költözést meg úgy az egész kapcsolatot se ha már 1 év után folyamatos veszekedés van. Semmi értelme egy ilyen kapcsolatnak, nem tudtok kommunikálni és soha egyetlen problémátokat sem fogjátok tudni megoldani.
2019. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

A mi vitáink pl. azután szűntek meg, hogy összeköltöztünk, mert a 90%-a arról szólt, hogy keveset látjuk egymást és esténként nincs energiánk átutazni Budapesten, majd reggel 1-1 órával korábban kelni, hogy beérjünk a munkahelyeinkre. Nagy rizikónak tartottam akkor, hogy összeköltözünk, de az élet úgy hozta, hogy vagy ő költözik be, vagy egy idegen, arról nem is beszélve, hogy neki is mennie kellett az akkori albérletéből. Mostmár 3 éve együtt élünk, van köztünk hangos szó, de pár óra durcánál tovább nem követi ezt. Tavasszal már a férjemnek nevezhetem és életem legjobb döntése volt, hogy akkor bevállaltuk azt a rizikós költözést a fél éves, nem túl gördülékenyen működő kapcsolatunkba. :)

Szóval ez csak is rajtatok múlik. Próbáljatok fokozatosan összeköltözni, először csak néhány cuccát vigye át, aztán egyre többet. Pár hét/hónap alatt ki fog derülni, hogy működik-e a kapcsolatotok.

Lehet csak elhamarkodott kijelentés volt a részéről, hogy ezt nem akarja.

2019. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Bennem az merült fel lakhatási nehézségei adódtak.
2019. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!