Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem szeret ha itt hagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret ha itt hagyott egyedül amikor beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Barátom elment ma inni, szórakozni a barátaival nekem ezzel semmi bajom de beteg vagyok és olyan jó lenne ha lenne mellettem valaki. Miért nem tudott itthon maradni velem? Tudja milyen rossz ez nekem mert mikor öltözött én már sírtam de nem direkt. Oda jött megpuszilt azt mondta nyugodjék meg nem lesz sokáig és elment.. Már 7kor elment meg mindig nincs itthon aludni sem tudok még nem ér haza
2019. dec. 13. 22:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyalázat, hogy a kérdezőnek rosszul esett, hogy a párja magára hagyta betegen egy random piálás kedvéért! Meg az a sok magatehetetlen köcsög a kórházakban, akik felnőtt létükre nem képesek ellátni magukat, csak meresztgetik a farukat a kórtermekben, hogy kiszúrjanak a nővérkékkel! Szerintem aki beteg, az vonuljon ki a társadalomból, nehogy megfertőzzön valakit! (IRÓNIA!!!)


Mindenkinek jól esik, ha van mellette valaki, ha beteg. Igen, senki nem hal bele, ha lázasan saját magának kell teát főzni, stb. Csak szerintem az ember párja azért van, hogy mellette álljon, például ilyen esetben. Ha a tíz éves érettségi találkozójáról lenne szó, még azt mondom, hogy oké. De ha jól értem, akkor egy szimpla piálós este miatt hagyta ott a kérdezőt. Kérdező, hogy a párod szeret-e, azt ne tőlünk kérdezd! Ettől még szerethet. De hogy önző, az számomra világos.

2019. dec. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Hat en mar attol sz#rul voltam h 2 evben 1x elment 4 faszival inni. Majd onnan irt h mikor jon! Estere total kivoltam.. havi 3x megy? Na nee. :(

23/n

2019. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, és ez biztos jogos volt? :D

Kezdem érteni miért is nem akarnak a pasik elköteleződni...


24N

2019. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A barátokkal mehetek bármikor, a beteg mag akkor beteg, és akkor örülne, ha vele volnék..

De olyan is volt már velem, hogy feljött a kórházba, szakítani. Mondjuk nem is csak influenzás voltam

2019. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#10, ja, mert ha egy fedél alatt élnek, akkor biztos nem betegszik amúgy is meg... Nagyon okos vagy.


Én hozzászoktam, hogy ha beteg vagyok, nincs velem senki. De én bármikor kihagynék egy italozást a beteg párom kedvéért.

2019. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%

"#10, ja, mert ha egy fedél alatt élnek, akkor biztos nem betegszik amúgy is meg... Nagyon okos vagy."


De megbetegszünk. De nem is vagyunk olyankor egymás seggében. Pláne nem fosztjuk meg egymást a szórakozástól egy kis megfázás vagy gyomorrontás miatt.

2019. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!