Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak más hűséges emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más hűséges emberek is? Ennyire gáz a hűségesség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom/hallom, vagy egyszerűen ha a családi, vagy ismerősi kört nézem, szinte nincs is olyan, aki ne csalta volna meg a párját.

Én 16 voltam, mikor a párom megismertem, ő akkor 14 volt. Most 28/26 évesek vagyunk, 3 éve házasok, egy lányunk is van, 7 éves, korán jött, 21/19 voltunk, és úton van a 2. Gyerek is, tavasszal születik. Bárki aki kérdezi, hogy mióta vagytok együtt stb., és el mesélem ezt, vagy az a reakció, hogy úristen, vagy az, hogy csaltad-e meg az asszonyt, vagy ő téged, és nem akartad e. Mi minden téren elsők vagyunk egymásnak, de még csak mással csók sem volt egyikünknek sem, én is utasítottam vissza nem egy lányt, neki is bőven lett volna lehetősége akármire, de mindig tudtunk nemet mondani, és kB. Gáznak gondolják. (kaptam is sok lepontozást, amikor hűségesség, vagy szexualitás kérdésre írtam ilyen választ, meg visszajelzést, hogy kamu)

28/f



2019. dec. 21. 03:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Vannak hűséges emberek, de kevesen. Egyszerűen ez ilyen. Ami zavaró, hogy ha körülnézel, akkor itt mindenki hűségesnek tartja magát. Én is beszéltem már 1-2 ilyen emberrel, aztán privátban kiderült, hogy igazából mégsem voltak hűségesek, de ahogy ők mondták ezekről az esetekről: Az más volt.

Ami még szörnyű érzés lehet a dologban, hogy oké, hogy biztos vagy a feleségedben, de nem tudhatod, hogy valójában mi is van a háttérben. Nem lehetsz mindig a sarkában és nem is kell, de simán lehet, hogy miközben te boldogan írod, hogy milyen jól megvagytok, őt már kezelgette más is. Sajnos én is azt látom a környezetemben, amit te, hogy lényegében majdnem mindenki félrelép legalább egyszer az életében és ehhez hozzátartoznak az olyan fiatal, jónak tűnő házasságok is, mint a tied.

Szóval, na. Légy óvatos.

2019. dec. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem hihetetlen és nem is gáz, sőt. Ettől még igaz, hogy a mai szexi világban sokan elcsabulnak, és lehet, hogy 5-10 év múlva pl egy mid-life krízis során ti is...
2019. dec. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Általaban az introvertek a hüségesek.
2019. dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arról van szó, hogy a mai világban az a ritkább ha valaki az első, legelső kapcsolatában meg is marad.Inkább ennek szól a nagy szörnyülködés,csodálkozás.Anyuék pld hasonló korban házasodtak össze mint ti.41 évet éltek boldogan és szeretetbe.Az is biztos, hogy egyikük sem lépett félre.Idén halt meg apu.Anyu pedig sohasem fogja kiheverni.Azért tudtak együtt maradni, mert megkapták az évek alatt egymástól azt ami ahhoz kellett ,hogy boldogok legyenek.Tudtak egymás mellett fejlődni, együtt nőttek fel.Nyilván ti hasonlóan vagytok.Na meg valahol a hűség döntés kérdése is.Igazából majd valamikor 40-45-50 környékén kell izgulnotok, mikor a gyerekek már nagyobbak és esetleg eszetekbe jut, hogy valamit úgy kipróbálnátok, olyat amiben a másik nem szerepel.DE én tényleg azt gondolom anyuék példájából, hogy nem lehetetlen az ilyen kapcsolat csak nagyon ritka.Legyetek nagyon boldogok.
2019. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Majd ha nőddögélnek a gyerekek, és rájössz hogy neked is csak egy életed van, akkor majd térjünk vissza erre a kérdésre.

Ugyanis a válások, megcsalások nagy százaléka akkor következik be amikor megvilágosodnak a párok hogy milyen unalmas is már ez az egész, és más is van, nemcsak az aki ott van melletted.

2019. dec. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

A feleségem 20 férfi közt dolgozott, én 300 nő között. 14 évig hűségesek voltunk.

Azért a múlt idő, mert ő meghalt. És ne 90 éves emberként képzelj el, én 41 vagyok.

2019. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Nőből nincs olyan, aki hűséges lenne, de férfiből is ritka.
2019. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csak egyféle hűség van, az önmagunkhoz való hűség!


Nekem egy kb 20 éves házasságban élő ismerősöm csalta meg a férjét. Eddig soha semmi ilyen nem volt! De ez is 2 emberen múlik igazából. Nagyon rá lehet unni, ha az egyik fél évek óta nem hajlandó változtatni. És ahol hely van, ott mindig jön valami...

2019. dec. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
28 évesen még nem élted le az életed felét se, a házasságod meg még gyerekcipőben jár. 40 év múlva térjünk vissza erre a kérdésre.
2019. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
én még nem léptem félre a házasságomban(15év). sem időm, sem kedvem nincs. nem érzek késztetést arra hogy félre lépjek. persze nem azt mondom hogy nekem nem tetszenek más nők, de nem érné meg a macerát. meg elválni sem akarok. unom is már az asszonyt az ágyban is, meg amúgy is, de azért elvagyunk:)
2019. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!