Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak más hűséges emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más hűséges emberek is? Ennyire gáz a hűségesség?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasom/hallom, vagy egyszerűen ha a családi, vagy ismerősi kört nézem, szinte nincs is olyan, aki ne csalta volna meg a párját.

Én 16 voltam, mikor a párom megismertem, ő akkor 14 volt. Most 28/26 évesek vagyunk, 3 éve házasok, egy lányunk is van, 7 éves, korán jött, 21/19 voltunk, és úton van a 2. Gyerek is, tavasszal születik. Bárki aki kérdezi, hogy mióta vagytok együtt stb., és el mesélem ezt, vagy az a reakció, hogy úristen, vagy az, hogy csaltad-e meg az asszonyt, vagy ő téged, és nem akartad e. Mi minden téren elsők vagyunk egymásnak, de még csak mással csók sem volt egyikünknek sem, én is utasítottam vissza nem egy lányt, neki is bőven lett volna lehetősége akármire, de mindig tudtunk nemet mondani, és kB. Gáznak gondolják. (kaptam is sok lepontozást, amikor hűségesség, vagy szexualitás kérdésre írtam ilyen választ, meg visszajelzést, hogy kamu)

28/f



2019. dec. 21. 03:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vannak hűséges emberek, nők is, férfiak is, akik valóban azok. De ritka, az biztos.

Most màr sok éve egyre inkàbb ez a divat, orrba szàjba kefélni a pasijuk/ csajuk, férjük/ feleségük mellett.

Amikor a lànyok 13-14 évesen màr szexelnek, a fiúk 16-17 évesen több csajjal voltak mint ahàny ujj van a kezükön, nincs min csodàlkozni.

Az én férjem is kapott hideget meleget, mikor 22 évesen feleségül vett engem, úgy, hogy én vagyok neki az első mindenben. Nem érdekelte se őt, se engem a sok duma, hogy ki kellene élnie magàt, túl fiatal blabla. Ő tudja mit érez, és van önismerete. Mindig is volt. Nem lenne velem 10. éve, ha nem érezné azt első naptól fogva, hogy minket csak a halàl vàlaszthat el. Ennyi.

Az emberek különbözőek, van ilyen is, olyan is. Az a fontos, hogy ti ketten is egymàsra talàltatok, màssal ne foglalkozz.:)

2019. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!