Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom 4 éve nem tudja eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 4 éve nem tudja eldönteni, hogy elakar e venni feleségül és szeretne e gyermeket tőlem. Jól hagyom gondolkodni? Szerintetek jó? Úgy éreztem most ezt meg kell tennem, hogy döntsön! Jó ötlet volt tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Elkezdtük a baba projectet, de nem tudja eldönteni, hogy elakar e venni feleségül és szeretne e gyermeket tőlem. Bár már vizsgálatok kimutatták, hogy csak beültetéssel lehet, de így meg nagyon fél és félt engem.

Szerintetek jó taktika, ha most, hogy eljöttem édesanyámhoz nem csüngök a telefonon, mint minden nap, hanem hagyom gondolkodni???

Tegnap, amikor eljöttem otthonról mondtam neki, ha döntött írjon egy igen-t vagy nem-et. Az igen azt fogja jelenteni, hogy akar mindent. A nem pedig, hogy inkább haza költözik a lakásomból.

Tegnap 17-kor jöttem el és ma 11-kor küldött egy IGEN-t. Erre Ti mit lépnétek? Én vissza írtam, hogy "Gondolkodj, mert végérvényesen kell eldöntened és Te nem szoktad elkapkodni". Szerintetek jót írtam?

Azt még hozzű fűzöm, hogy eddig a 4 év együtt élés alatt kb. 3 x pár napot nem voltunk csak együtt és az ez időt is telefonon rendszeresen tartottuk a kapcsolatot. Úgy éreztem most ezt meg kell tennem, hogy döntésre kényszerítsem! Jó ötlet volt tőlem?



2020. jan. 2. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Nektek szakítani kellene. Az lenne a jó megoldás. Én férfiként egy határozott nemet írtam, ha a párod jelenlegi helyzetébe kerültem volna. Mert senki ne akarjon döntésre kényszeríteni. A másik, hogy nem jártam volna így, mint a párod, mert fele ennyi idő alatt is képes lettem volna eldönteni, hogy akarok-e házasságot, gyereket.
2020. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Veszett fejsze nyele...

Jó eséllyel, max. egyedülálló anyuka leszel.

2020. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Még a gyerek kérdést mondjuk értem, hogy nem biztos benne, hogy akar-e apa lenni vagy hogy jó szülő tudna-e lenni DE feleségül miért nem mer elvenni ha tényleg szeret?


Szerintem neked is meg neki is azzal kéne jobban tisztába legyetek, hogy milyen céljaitok vannak az életben és ha azok nem közösek akkor ne próbáljátok egymást belekényszeríteni valamibe amit a másik nem akar.


Alapvetően nagyon nem szeretem az ultimátumokat de ha majd Igent mond és te tudsz benne bízni, hogy tényleg komolyan is gondolja akkor sok sikert nektek és ne félj lépni.

2020. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam döntésre kényszeríteni, csak elegem volt a döntés képtelenségéből. Azt mondta pár hónapja, hogy jó ez így, de így nem haladunk a kapcsolatunkkal egyről a kettőre. :-( Én tegnap azt mondtam, hogy nincs semmi baj akkor sem, ha nem-et mond, csak döntsön és én elfogadom...
2020. jan. 2. 12:33
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Ez szimpla ZSAROLÁS a részedről. Ha neked fontos a házasság, meg a babucizást, keress olyat, akinek szintén fontos! Ennek a pasinak nem az, és hülye vagy, ha nem veszed tudomásul, és ráerőszakolod magad is, meg egy gyereket is.

Maradj otthon, és vissza se menj!

Keressétek meg mindketten a hozzátok illő párt, de ne gyerekvállalás és házasság után, hanem most!

2020. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Mindig ez a haladjunk valamerre...

Nem elég együtt lenni?

Írtad, jó lett volna a"nem" válasz is, akkor...?

Minek falhoz állítani?

A jó, sohasem jó, ugye...

2020. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk első évében megbeszéltük, hogy házasság és gyermek. A második évben már elbizonytalanodott. :-(

Van Neki már gyermeke, akinek tele beszélték a fejét mindennel és nem is akarja őt látni. Ő ezt hozza fel mindig, hogy nem akar gyermeket csinálni olyan helyre, ahol nem maradhat vele 18 éves koráig.

Az apja meg folyton bántalmazta, miután fiatalon elhunyt az édesanyja. :-( Állandóan elégedetlenkedett vele, hogy nem dolgozik az apjának eleget és, így ő is mindig elégedetlen a saját munkájával... :-(

A feleségül vétellel meg az a baja, hogy szerinte egy feleséget ki is kell néha szolgálni, le kell neki nyelni szinte mindent, stb...

Hát ez a bajom, hogy Ő is ugyanazt a célt mondja, de nincsen mindig tisztába vele, hogy Ő biztosan ezt akarja e.

Köszönöm szépen előre is őszinte véleményeteket!

2020. jan. 2. 12:47
 8/17 A kérdező kommentje:

Neki is fontos lenne, de bizonytalan sajnos. :-(

De amikor csak a lombikból jön össze, akkor is a méhben kell megfogannia.

Ő már sokszor döntött, de aztán mégis bizonyatlankodik.

Szeretnék valahogyan egy végleges és határozott döntést! De hogyan???

2020. jan. 2. 12:55
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Na, akkor mi nem világos neked? A hapsi nem zárkózik el a házasságtól és a gyerekvállalástól sem, ezt ki is mondta az elején.

Aztán együtt élt veled 2 évet.

Ennek hatására viszont elbizonytalanodot.

Ez van, fogadd el! Veled neki ez nem megy. Megismert, erőszakos vagy (és ki tudja, még mi?!), és már nem akarja ezt az egészet.

Őrült nagy hülyeség lenne ráerőszakolnod magad. Mondjuk te is érdekes lehetsz, ha egy ilyet kizsarolt esküvővel, és egy kizsarolt gyerekkel te beéred...

2020. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer majd biztosan akar családot, ha megtalálja az erre megfelelő személyt. De ez nagyon úgy néz ki, hogy nem te vagy. Ne húzzátok egymás idejét tovább, felesleges.
2020. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!