Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom 4 éve nem tudja eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 4 éve nem tudja eldönteni, hogy elakar e venni feleségül és szeretne e gyermeket tőlem. Jól hagyom gondolkodni? Szerintetek jó? Úgy éreztem most ezt meg kell tennem, hogy döntsön! Jó ötlet volt tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Elkezdtük a baba projectet, de nem tudja eldönteni, hogy elakar e venni feleségül és szeretne e gyermeket tőlem. Bár már vizsgálatok kimutatták, hogy csak beültetéssel lehet, de így meg nagyon fél és félt engem.

Szerintetek jó taktika, ha most, hogy eljöttem édesanyámhoz nem csüngök a telefonon, mint minden nap, hanem hagyom gondolkodni???

Tegnap, amikor eljöttem otthonról mondtam neki, ha döntött írjon egy igen-t vagy nem-et. Az igen azt fogja jelenteni, hogy akar mindent. A nem pedig, hogy inkább haza költözik a lakásomból.

Tegnap 17-kor jöttem el és ma 11-kor küldött egy IGEN-t. Erre Ti mit lépnétek? Én vissza írtam, hogy "Gondolkodj, mert végérvényesen kell eldöntened és Te nem szoktad elkapkodni". Szerintetek jót írtam?

Azt még hozzű fűzöm, hogy eddig a 4 év együtt élés alatt kb. 3 x pár napot nem voltunk csak együtt és az ez időt is telefonon rendszeresen tartottuk a kapcsolatot. Úgy éreztem most ezt meg kell tennem, hogy döntésre kényszerítsem! Jó ötlet volt tőlem?



2020. jan. 2. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

A jóskönyvem szerint mr. Looser belekényszerítése a baba projektbe lakhatásért cserébe, hosszútávon nem sok jóval kecsegtet.

100 hajléktalanból 99 igennel felelt volna.

2020. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azt mondogatta mostanában, hogy ha nem szeretne nem lenne velem. Ő mindig velem akar lenni, de ha maga a szűz Mária szeretné sem venné el feleségül...
2020. jan. 2. 13:37
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

Akkor miért nem fogadod ezt el? Vagy ha nem fogadod ezt el, miért nem válnak szét az útjaitok? Miért erőszakoskodsz? Miért zsarolod azt, akit állítólag szeretsz?


Elárulom, ne gondolkodj sokat: mert magad nála is jobban szereted, ezért leszarod, hogy vele mi van. Neked kell az esküvő, mert TE EZT AKAROD, és a szomszéd Marinak is volt. Neked kell a gyerek, mert TE EZT AKAROD, és mert az exasszonynak is van.

Csak a pasit nem nézed semmibe.

2020. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor, ha lombik akkor nem a méhedben van a randi, hanem petricsészében, ahol 3-5 napos osztódás után kerül beültetésre zigóta állapotban. A megtapadás játszódik a méhben. Sok sikert ehhez a projecthez


Azonban. Nem ezzel a férfivel. Nem meri neked felvállalni a nemet. Biztosan félt is a lombiktól, nem kétlem, mert egy borzasztó hormonlöket lesz neked. De ő nem akar gyereket. Te pedig nagyon is akarsz. Keress olyan párt aki ugyanúgy szeretné, mint te. Szerintem mélyen, magadban te is érzed ennek a végét. Ezért erősködtél amellett, hogy döntsön. Ne akarj egyedülálló édesanya lenni.

2020. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Gondolkozz már tiszta fejjel, vagy legalábbis próbáld meg. Adott egy férfi, akiről biztosan tudod, hogy NEM AKAR téged feleségül venni. A saját gyereke sem tudja elviselni őt. Az apjával szintén rossz a kapcsolata. Nálad csövezik.

Mi a fenéért akarsz egy ilyen rakás szerencsétlenségtől teherbe esni? Ja, gondolom már "benne vagy a korban" és teljesen mindegy, hogy ki vesz el vagy ki csinál neked gyereket, csak végre jöjjön már össze neked is ez a két dolog.

Egyébként mi mást is írhatott volna neked, mint igent? Nyilván továbbra is szüksége van az ingyen lakhatásra.

2020. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Valaki mondja már meg a választ arra, hogy miért jön mindenki azzal, hogy ami elromlott azt meg kell javítani, a problémákat helyre kell hozni, de ha valaki tanácsot kér konfliktus miatt, akkor egyből szakítsanak?!


Vissza a témához. Nem minden férfi akar házasodni. Lehet hogy eleinte azt mondta akar, imponálni akart neked, de most hogy lassan ideje lenne, már nyűglődik. A babával meg igenis jól tetted hogy döntés elé állítottad. Ha nem szeretne gyereket, te pedig igen, akkor nyilván elválnak útjaitok. Akkor ne húzza már az idődet, mert lehet hogy már anyuka lehetnél 2 éve valaki mástól, de ő csak ígérgeti hogy majd lehet hogy ő is akar. De ezt ne telefonon /smsben beszéljétek meg. Nem is kellett volna írnod neki, aztán mikor hazamész, megkérdezed hogy volt pár napja gondolkodni, hogyan döntött. Persze ha igent mond sem azonnal a klinikára vezetne az első utam, hagynám kicsit leülepedni a dolgot.

2020. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ami nem megy azt nem kellene erőltetni.

Ez a pali csak azért vàlaszolt igennel mert ki lett kényszerítve és gyenge jellem. Gondolom kell a fix dugàs neki de lusta kilépni az ismeretlenbe. Eszében se volt elvenni, de akkora dolgot a nyakàba venni sem, mint egy gyerek.

Olyan ember aki őszintén szeret, rég elvett volna màr, és tudnà, hogy akar e szaporodni vagy sem.

2020. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!