Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 3 éve együtt, de mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F6xsh0gun kérdése:

3 éve együtt, de mintha valami gond lenne?

Figyelt kérdés
Üdv. Párommal lassan 3 éve együtt vagyunk.(én 28/F ő 22/L) Amióta összejöttünk sülve-főve együtt vagyunk, mondhatni 0-24. Egy helyen dolgozunk (én vittem oda) és kb. 2 és fél éve együtt élünk. Kapcsolatunkat a bolondozás és szerelem mellett más is jellemzi. (sajnos az utóbbi gyakoribb) Sok harag és dráma. Csak példaként felhoznék egy-két esetet, ahol úgy érzem tényleg nem volt semmi közöm ezekhez a drámai dolgokhoz: párom erősen féltékeny. (ok nélkül, mivel a tizen-X évem alatt egy kapcsolatba se én voltam az aki megcsalta a másikat.) Ha rám néz egy nő vagy hozzám szól (akár munkahelyen is) őt elkapja a düh. Elkezd kérdezősködni, hogy mit mondott és mikor válaszolok, egész nap gúnyosan-flegmán válaszol vissza nekem, néha azokkal a szavakkal amiket más nő mondott nekem. Ez még csak a jéghegy csúcsa, mivel ha esetleg NEM szándékosan megsértem, akkor onnantól ugrott a nap. Nem szól hozzám, vállat von, ellök ha közeledem, dobál mindent össze-vissza, ajtókat csap be, mondhatni úgy, mint egy gyerek aki nem kapott meg valamit. Egészséges féltékenységbe hiszek, sőt én voltam anno mindig féltékeny meg a düh rohamos, de ez már nekem sok. Mai eset: énekeltem egy számot a rádióból aminek az volt a refrénje: So Horny! (horny=amikor egy lány "kancás") és ez neki rosszul esett. Hazafele se szolt hozzám, itthon se, csak csapkodta az ajtókat. Mit tehetek? A terveim miszerint Ő lehet a nagy Ő és vele házasodok össze, szül nekem gyereket ennyi lenne? Őrlődöm minden nap és csak azért cselekszem mondhatni, hogy neki jó legyen. (boltba megyek ha éhes, vigasztalni próbálom ha szomorú, programokat próbálok szervezni kettőnknek.) DE valahogy sose jobb... Tán lehet, hogy Ő még tapasztalatlan a kapcsolatokba? Túl fiatal vagyis éretlen?

2020. jan. 2. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
8-asnak igaza van,jól látja.
2020. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!