Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés nagy korkülönbséggel? Működhet?

Figyelt kérdés

8 év van a párom és köztem, már egy ideje együtt vagyunk. Nagyon szeretem és úgy érzem ő is engem. Ő nagyon stabil, jó háttérrel rendelkezik, minden szempontból. A csillagokat is lehozná nekem, de úgy érzem én nem tudok adni semmit. Egyetemista vagyok, szerencsés családi háttérrel ugyan, de én magam nem tudok mit hozzátenni a közös otthonhoz apróságokon kívül. Őt mindez nem zavarja, de vajon később se fogja?! Nem akarom elveszíteni, de azt se szeretném, hogy akár csak egy pillanatra is megforduljon a fejében, hogy élősködöm rajta vagy ki akarom használni.

Mit tennétek?

22L+30F



2020. jan. 16. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne működne, próbáljátok ki, ha van saját lakása vagy egy már "amúgy" is fizetett albérlete, ahol nem kell többet adni, ha oda mész, a rezsin kívül.
2020. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha 22 éves vagy és időben elkezdted/befejezed az egyetemet, gondolom pár év múlva végzel.

Ha kitart a kapcsolatotok addig még lehet,hogy Te kerülsz majd egy jobban fizető állásba és fordul a kocka.

Ha megvan a párodnak a stabil háttere nem fogja zavarni,hogy Te nem tudsz ehhez mit hozzátenni. A személyed a fontos,hogy ott legyél Neki és nincs másra szükség.


Én a helyedben nem lelkiznék ezen.

2020. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne működhetne?
2020. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha idegenek velemenyet kered ki a sajat eleteddel kapcsolatban szerintem felejtsd el az osszekoltozest.
2020. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lachesys ***** válasza:
53%

8 evet nem mondanek akkora korkulonbsegnek.


mondjuk en nem koltoznek ossze addig pasival, amig nem tudok beszallni a koltsegekbe. elmondom miert. most en is egyetemista vagyok. tegyuk fel odakoltozom. eltart, nem kell dolgoznom, dolgom h tanuljak es csinaljam a hazimunkat, fozzek... amit o jol megszok evek alatt.

diploma, jon a munka.

a haztartas pedig tovabbra is az en reszortom marad, hiszen evekig igy volt, igy lett megszokva, es hidd el amelyik ferfi erre raszokik, azt aztan nagyon nehez ranevelni h ujra mosogasson, stb.


meg mondjuk nekem fura is lenne kicsit ha egy pasi tartana el, ha nem vegletekig komoly a kapcsolat. persze nem mondom, h egyaltalan nem mukodhet, ha te lazabban veszed ezt, o meg nyilvan haladni akar mar es nem eveket varni amig lediplomazol. csak legy tisztaban a buktatokkal es elore beszeljetek meg a dolgokat.

2020. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
En is egy 8 evvel fiatalabb csajjal eltem egyutt sokaig. Aztan kidobott egy velem egyidos forma miatt.
2020. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzám is költözhetsz akár, nem gondolom, hogy ki akarnál használni. :D
2020. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is: Mióta vagytok együtt?
2020. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!