Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok szokott olyan lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok szokott olyan lenni, hogy a párotok a vita során, vagy a vitát elkerülve megsértődik és napokig nem szól. Hozzátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire képtelen a konfliktuskezelésre,nem lenne sokáig a párom..
2020. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Napokig nem, de fél-1 napig simán. Az a vicc, hogy én vagyok a nő.. szörnyen idegesítő szerintem
2020. jan. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy napig nem szóltam az akkori páromhoz egy vita után. Ez akkor történt, mikor a vitánkban az érvek helyett átváltott személyeskedésre, és olyasmit mondot, amivel nagyon megbántott, a lelkemhe gázolt (és pontosan tudta is, hogy nagyon meg tud bántani vele). Egy napig nem szóltam hozzá, ő sem hozzám. Aztán én mentem oda hozzá, mert amiatt is én éreztem hibásnak magam, hogy ő bántott meg engem. Ő sosem kért tőlem bocsánatot, nem is voltunk már sokáig együtt. Utólag átgondolva úgy érzem, hogy egyáltalán nem volt rám tekintettel, hiszen szándékosan felhozott egy olyan dolgot, amivel tudta, hogy megbánthat.
2020. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felnőtt emberek vagyunk, nem kisovodàsok. Kb a gyerekek viselkednek így. Nem tudom màsoknàl hogy van, mi beszélgetni szoktunk, nem vitàzni.
2020. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Emerico1 válasza:
100%
Egyszer velem is megtörtént. Tánciskolába voltunk es ott sértődött meg annyira, hogy egész hazáig nem szólt hozzám. Ennyi elég volt nekem, a szakításhoz. Szóval lapátra az ilyennel...
2020. jan. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szabadulj tőle!

Úgy is mondhatnám, hogy rúgd ki!

Főleg, ha nincs köztetek anyagi, vagy személyi (gyerek) kötelék.

De kulturáltan, ha meg tudod csinálni.

Nem miatta, magad miatt lény intelligens!

2020. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha vita alakul ki, néha jobb is elhalasztani a témát addig, amíg a felek lenyugszanak egy kicsit. Lehet fél nap múlva már egyikőtök sem érzi olyan fontosnak. Viszont az nem jò, ha utána egyáltalán nem vagytok képesek megbeszélni. Olyan emberrel felesleges vitázni, aki sosem ismeri be, hogy tévedett. Én nem bírnék ilyen kapcsolatban lenni.
2020. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer eljátszotta. Napokig nem szólt hozzám. Próbáltam békülni, semmi. Elkezdtem pakolni a cuccaimat.

Rögtön megeredt a nyelve. Közöltem vele, az odáig, rendben van, hogy megsértődik. De az, hogy napokig nem szól hozzám s még arra sem méltat, hogy megbeszéljük az már nem. Nem egy gyerekkel akarok együtt élni, hanem egy érett, intelligens nővel. Első s utolsó volt, hogy ezt eljátszotta.

Mindezt nyugodtan, higgadtan mondtam neki. Utána rögtön hajlott arra, hogy megbeszéljük a dolgot. Ki is békültünk. Azóta egyszer sem fordult elő ilyen. Teljesen rendben van a kapcsolatunk azóta is.

2020. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, attól függ mi az amin, megsértődik.. vannak olyan témák amikben az a helyzet, hogy jogosnak érzem, viszont ilyenkor nem jó a helyzet ha csak egy helyen tudtok lenni.. ilyenkor jobb, ha megoldjátok valahogy, hogy külön legyetek erre a pár napra.
2020. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy laza flört volt nem több,düh rohamom vot. Csajszi meglátta. Egy hete csak arról kell veszekedni.....konfliktus kezelés 0,zéró!

Ha fiatal vagy válts most!!!!!!

Nem lesz jobb hidd el..

2020. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!