Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt elek egy érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt elek egy érzelmi analfabétával (a feleségem lenne ez), nem bírom tovább hogy állandóan azt lesi mikor köthet belém a legkisebb apróság miatt is. Váljak el vagy van erre bármi megoldás?

Figyelt kérdés
32F
2020. jan. 29. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet érzelmi analfabéta, ha ilyen ügyesen gonoszkodik. Ha nem látsz esélyt arra, hogy pozitív irányba változzon a helyzet, akkor válj!
2020. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez csak a férjem ilyen, én sem bírom már néha úgy érzem. Folyton főnökösködik, ugráltat, utasítgat. Ha valamit nem csinálok meg akkor jön a hiszti meg a “hogy nem vagy erre képes”. Mindenbe beleköt és jelenetet rendez, olyanokba is amit ő rendre megcsinál... Neki megmondani semmit nem lehet mert addig csűri-csavarja ameddig kijön, hogy ki a szar? Na ki? Persze, hogy én, ki más... Bocsánatot soha nem kér, beismerni a hibáját szintén soha nem szokta. Borzasztó, már kb csak akkor vagyunk normálisak egymással ha szexet akar.
2020. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Ügyvéd úr, el akarok válni a feleségemtől, mennyibe kerülne?

10ezer dollár.

Az sok. Ismerek egy embert, aki ötért lelövi.

2020. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt elvetted nem volt ilyen? Mi hozta ki belőle?
2020. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Megmozdulsz magadtól is?


Én akkor utasítgatok és kötekszem, ha az ex 3ból két szemetet szed fel, pedig mind előtte van,, magától nem mozdul meg, nem intéz el dolgokat, ha letörli a pultot, kimarad egy csík, és esküszöm, látja ő, csak azt már nem akarja. Vagy mondjuk kilóg a lába keresztbe a folyosón, megyek a forró levessel és meg nem emelné magától, vagy arrébb nem viszi, csak ha szólok.. Egy elmegy, de napi 10 már az idegeimre ment, és utána jött az, hogy emlékszel egy hete is elmostam egy bögrét(igen, mire 10x szóltam és utána még a bögre is koszos maradt)..


Aki kötekszik annak baja van, talán meghallgathatnád mi az, és megerőltethetnéd magad. Visszatartani a rosszallást pont annyi energiát igényel, mint kijavítani a hibát.


Ha látja hogy erőlködsz, nem fog piszkálni.

2020. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább úgy gondolm, hogy aki kötekszik, az egy primitív bunkó. Mivel igazaból egyéb fegyvere, érve nincs, csak ez a burkolt agresszió, ezért az ilyentől menekülni kell. A kötekedés nagyrészt női műfaj, de azért van férfi is aki csinálja. Szerintem azoknak a férfiaknak akik megverik a párjukat, hasonló lehet a mozgatórugó, mint a kötekedő nőknek. Csak a nők legtöbbször nem tudják megverni a férjüket, de a motiváció az ugyanaz lehet.
2020. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

59% +1


Nekem apám csinálta ezt. Ő is rendre olyan dolgok miatt, amiket simán megtett (háztartásbeli dolgokra gondolni).

A legviccesebb az volt, hogy ha pl nevettem egy viccén abba is belekötött, hogy min nevetek, úgysem értem.

Durva mentális bajai voltak, szar gyerekkora volt, azt a frusztrációt verte le rajtam.

Feleséged is valami frusztrációja miatt csinálja ezt, meg azért mert lehet már nem is szeret, és így éli ki magát, de lusta ő kimondani a válást. Lehet azt provokálja, hogy te mond ki.

Sajnálom.

2020. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nőt el sem szabadott volna venni
2020. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szenvednék tovább.

Éltem jó házasságban 25 évig, az nagyon nem ilyen volt.

Mi ebben a jó?

Miben mozdít előre bármelyiköket is?

Ez egy tévedés volt, jobb hamarabb belátni.

2020. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elválni , a lehető leghamarabb!
2020. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!