Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki van elrontva? Ő vagy Én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van elrontva? Ő vagy Én?

Figyelt kérdés

Szóval, a Párommal már fél éve együtt élünk és betegesen ragaszkodik ahhoz, hogy ágyazzak be reggelente. De olyan szinten, hogyha nem teszem meg szakít velem. Vagyis ezzel "fenyegetőzik". Bevallom nem igazán hat meg a dolog, mert tudom, hogy szakítás oka nem ez lenne ha oda kerülne a sor.

Érdekes még, hogy amikor elmegy reggel 6-kor dolgozni és én itthon vagyok egész nap (nem, nem lustaságból, hanem munkahelyi szabadnap), majd hazajön délután/este és nem ágyaztam be, totálisan kifordul magából.Szerintem ez vicces minthogy inkább komoly probléma. Szerintetek?



2020. febr. 6. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Engem kanként irritál, ha nincs beágyazva vagy gyűlik a mosatlan a mosogatóban, de ekkora patáliát azért nem csapnék belőle. Más kérdés, hogy nyilván én is szóvá tenném, ha 500-szor megkérek valakit valami ilyen egyszerű dologra és mégis képtelen rá.
2020. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Férfikènt utàlom ha nappal nincs beágyazva. Vagy szanaszét vannak a levetett ruhàl tele a modogató.

Hosszú távon nem laknék olyan nővel aki hanyag. Nyolván közösen kell rendet rakni és fenntartani is de ha ő hosszú távon igénytelen erre akkor vége lenne.

2020. febr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem az ágyazás miatt van rád kiakadva, hanem mert ennyire rendetlen vagy.


És igen, egy rendszerető ember ki tud szeretni egy rendetlenből. Így kell érteni, hogy emiatt szakítani is hajlandó lenne.

Ha pedig téged nem igazán hat meg, hogy szakít-e veled vagy sem, akkor te is kiszerettél már belőle.


Szerintem nem illetek egymáshoz és nemsokára amúgy is szakítani fogtok.

2020. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Idióta a párod.
2020. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam beágyazni, bár hozzám senki sem jön, így "Minek?" alapon teszem. Amúgy sokan azt mondják, hogy nem jó ez így, mert kell a rend.
2020. febr. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem az agyazas miatt van rad kiakadva hanem h megker valamire es te nem csinalod meg. Ráadásul ez többször előfordul, tehat teged tenyleg nem erdekel h a parodat vmi zavarja, büszkeségbol nem csinalod.
2020. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is azèrt van kiakadva, mert kèrt egy ilyen egyszerű dolgot, (ami azèrt valljuk be elèggè alap, ès csak 1 perc az egèsz) ès te kèptelen vagy megcsinálni, mèg akkor is, ha egèsz nap otthon vagy.

Erről is szól az együttèlès, hogy alkalmazkodunk egymáshoz, figyelünk a másikra. Nem mondom, hogy mindenben az egyik fèlnek kell engedni, ès minden "parancsszót" teljesíteni kell, de azt gondolom, hogy egy ilyen egyszerű dologra igazán oda lehetne figyelni, ès napi 1 percet rászánni az időből.

2020. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőtök!
2020. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van kulon haloszoba, parasztos nepszokasnak ereznem.

Ha a nappali egyutt ahol az agy van, megertem. Rendetlen no vagyok, de drogtanya filingje van.

Az en ferjem pakol, takarit, kenyszerbeteg es elvezi. Ha Rendetlen lenne, megvaltoznek. De ha ramszolna, megsertodnek es en hagynam ott, mielott kidob.

2020. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!