Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek hagyjam el vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam el vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk egy pár és ebből már egy fél éve együtt élünk a barátommal, az én lakásomban. Az elején minden csodálatos volt. De... Mostmár, hogy eltűnt a 'rózsaszín köd' kezdem sokszor úgy érezni, hogy ez sose volt az a nagy szerelem részéről... Nincs közös kassza, de szinte mindig én veszem meg a háztartásba valókat a saját pénzemből, és azt ő ugyanúgy használja. (Valahogy sose érezte szerintem azt, hogy ez így nem okés). Én értem, hogy ő gyűjtöget, hogy házat tudjon venni, de azért néha neki is kéne valamit fizetnie már ha közösen használjuk, nem? Sokszor érzem azt, hogy kizár az életéből. Van amikor harapófogóval kell belőle kihúzni pár szót, hogy milyen volt a napja. A kedvenc válaszom erre: lomolgattam, csináltam 'ezt is-azt is'. A szüleit nagyon szereti, nekik mindent elmond részletesen, hogy mi hogy volt. Két év alatt egyszer se beszéltünk telefonon, pedig 1,5 évig távol voltunk egymástól (150 km) velük napi szinten beszélget.

sokszor úgy érzem, hogy csak kihasznál.. tőlem elég sok mindent elvár, mindenhez vágjak jó képet, neki semmit ne tegyek szóvá, mert ha netalán szóvá teszem akkor ő azon megsértődik..

Esténként van amikor hiába bújok oda hozzá, sokszor a telefonját nyomogatja, azt addig bírja nézni míg le nem merül... Tehat egy fél éve élünk együtt, de abbol amire azt mondanám, hogy minőségi időtöltés volt alig lenne 10 nap. Ha én nem erőltetem a beszélgetést akkor szerintem egész héten nem beszélnénk hiába együtt lakunk.

Komoly dolgokról nem lehet vele beszélni, mert azt mondja 'ne fárassz már' tehát nem tudok vele megbeszélni semmit.

Nehéz azt mondani neki, hogy mehet amerre lát, hiszen én azt hiszem szeretem. Meg miattam jött el 150km-re a lakhelyétől, váltott munkahelyet, és mozdult ki a biztonsági zónájából.


Szerintetek adjak neki még egy esélyt, vagy tényleg én adok bele anyait-apait, hogy működjön, és ő csak örül, hogy talált egy ilyen hülyét akit így palira tud venni és ki tud használni?


Én: 25 lány

Ő: 25 fiú



2020. febr. 7. 05:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így, leírás alapján úgy tűnik, hogy te adsz bele mindent, ő pedig éldegél a társas magányban, mintha valami lakótárs lennél vagy nem is tudom (nem biztos hogy így van, leírásból ez érezhető). Az együttléthez van kedve egyáltalán? Fura ez az egész. Megpróbálod vele megbeszélni, vagy szakember segítségét kéritek - ha a kapcsolatért küzdeni szeretnél. Lehet, hogy ő jött el, hogy együtt tudjatok lenni, de fura az ahogy - mint írod - telefonon nem beszéltetek soha míg távol voltatok egymástól. Nem lehet, hogy valamiért nehezen mutatja ki érzéseit és nem tud megnyílni? A társadalomban van egyfajta olyan attitűd, hogy "egy férfi ne mutasson érzelmeket, egy férfi legyen kemény". Számomra az is fura, hogy komoly dolgokat se lehet megbeszélni vele.

Meg kellene tőle kérdezni: mik a jövőbeni tervei, mit vár e kapcsolattól. Ha nincs megbeszélve, ez csak rosszabb lesz.

2020. febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy komoly beszélgetést még megér a dolog, és utána egy kis türelmi időt, de nem sok esélyt látok a változásra, ő még éretlen egy ilyen kapcsolatra... Ő még nem ismerte fel, hogy a kapcsolat olyan, mint a biciklim, ha nem tekerik, eldől.
2020. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem, hogy csak meg akart lépni gyorsan a szülői házból, és te ott voltál erre. Szerintem palira vesz. 29/F
2020. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amint osszejon neki az onero (melletted konnyen fog menni) lapatra kerulsz..

Van hol laknia, van akit neha napjan megfektet..boltba nem kell jarni, hiszen ott vagy te, aki bevasarol.

Te hiaba szereted, ha te szamara mar csak lakotars vagy.


En kozolnem vele, hogy vege. Persze adnek neki idot, hogy keressen alberletet!

2020. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A helyzet az, mintha rólam írtad volna a kis fogalmazásodat. Pont olyan vagyok mint a barátod, s ugyanezt csinálom én is. Amit mondani tudok: az én párom időnként eléggé sokat beszél, s már az első óra végén rámszól hogy figyelek e, ami lehetetlen. Magamba forduló vagyok, ezt meg is beszéltük de mintha elfelejtette volna. Sok kis hülyesége van ami miatt már a szakításon gondolkodom erőteljesen. Szép volt, jól volt a kapcsolat de nincs jövője. Ennek tudatában viselkedek vele így. Jobban járnátok mindketten ha külön utakon folytatnátok. De ne legyen igazam.
2020. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted, persze, különben nem csinálnád.

Ő meg elvan melletted, ha csendben vagy és nem nyaggatod kérdésekkel, beszélgetéssel, mert nyugodtan spórolhat. Én is azt hiszem, ha összejön a pénze, vesz házat és többet nem hallasz róla.

Otthagyta miattad a biztonsági zónáját... így is lehet értelmezni a helyzetet. De úgy is, hogy gyakorlatilag finanszírozod az életét - gondolom kaját, tisztítószert, tusfürdőt stb Te veszed meg. Ő meg férfi létére elvan. És ha valamiért szólsz, még meg is sértődik. Hát tudod...


Szerintem add elő neki mire vágysz, mi nem tetszik. Aztán várj pár hetet. Csodálnám, ha változna. Ennek viszont így semmi értelme a Te oldaladról.

2020. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mindegyiket jó volt olvasni, és nagyon örülök, hogy segítő válaszok érkeztek.

Tényleg az a baj, hogy szeretem...

De az ő részéről sokszor kevésbé érzem... Ma is teljesen hidegen viselkedett velem, pedig már egy hete nem találkoztunk..

2020. febr. 7. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Sem ekkora szerelem nem elég egy párkapcsolatot, ha nincs semmi viszonzás, soha, semmiben.

Itt meg ugye nincs, még remény sincs rá.

2020. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!