Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Családi ház vásárlás együttélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi ház vásárlás együttélés nélkül?

Figyelt kérdés

párommal 1,5 éve vagyunk együtt. 22évesek vagyunk beszéltünk a terveinkről.

Későbbiekben családi házat szeretnénk venni/építeni. De viszont addig nem szeretne összeköltózni sem az ő sem az én szüleimhez, pedig hely volta. Miért? Normális dolog szerintem ha legalább fél évet együtt laknánk...lakva ismerszik meg az ember...ugyebár...és ha veszünk új házat? mi lessz ha nemis vagyunk meg egymás melett? Nem értem miért nem akar összeköltözni velem



2020. febr. 21. 23:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, köszönöm az eddigi válaszokat, a ház vásárlas nem most lenne 25-6évesen, de előtte külön albérletbe sem szeretne költözni, mert azt a pénzt mit albérletre költenénk szintén megspórolhatjuk.Szerintem ez nem helyes, igaz hogy azt a pénzt megsporolnánk, de rögtön közös házba költözni nem lenne okos ötlet.
2020. febr. 22. 11:24
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még most szakítsatok, a csaj nem akar tőled semmit. Dobott, max dugópartnernek kellesz, a szaros gatyáidat nem akarja mosni.
2020. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak élősködni akar
2020. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!