Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok ti mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szólnátok hozzá ha a párotokról kiderülne hogy sunyiban lingam masszázsra járkál?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal repulne.
2020. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak utána szólnék, miután kirúgtam.
2020. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Megtanulnám a masszázst hogy én kényeztethessem otthon.
2020. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Probléma lenne.
2020. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Elkuldenem a g... Ibe. Pedig a férjem és 7 éve vagyunk együtt. Ez olyan mint a prosti, csak itt kiverik (csak.) a másik meg bármit csinál.ezert nem is megedem kínai masszázsra mert jajj kis happy finish.hiaba nem olyan az ördög nem alszik.
2020. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Túl jó emberismerő vagyok én ahhoz, hogy így beválasszak.
2020. márc. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem vágom melyik,de gondolom ahol kiverik? Vagy hasonló? ilyen intim dolog lehet.

Az én mostani barátom mondta,hogy volt már ilyenen régen. És meg is kért engem,hogy tanuljak meg egy ilyen erotikusat,én mivel elég nyitott vagyok ezen a téren így simán szoktam csinálni neki,ha kéri. Semmi gáz nincs benne.

Volt,hogy beszéltünk ilyenekről mi számít megcsalásnak. Mondtam,hogy hát nyilván nm örülnék,ha ilyenre lenne igénye,de amúgy ez még nálam beleférne,ha tényleg ez lenne minden vágya és úgy érezné én nem tudom megadni vagy ilyesmi. Ez azért szerintem nem a konkrét megcsalás kategória mármint ,ha sunyiban teszi akkor az azért nagyon gáz. Illne sztem emgbeszélni.

2020. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

"Ez nem vágom melyik,de gondolom ahol kiverik? Vagy hasonló? ilyen intim dolog lehet.


Az én mostani barátom mondta,hogy volt már ilyenen régen. És meg is kért engem,hogy tanuljak meg egy ilyen erotikusat,én mivel elég nyitott vagyok ezen a téren így simán szoktam csinálni neki,ha kéri."


Először azt írod, ezt nem vágod, melyik, következő mondatban meg te is cisnálod a barátodnak... 🙄🙄

2020. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, nem pontosan erre a típusra gondolok,mert ezt nem tudom mi. De egy másik nevűre megkért nem írom most a nevét...hogy azt csináljam. De az is erotikus masszázs és arra értettem,hogy megkért..
2020. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3... De jó lehet a parodnak!

Mit nem adnék egy ilyen partnerert.

Aki elé megy nem.hibaztat

2021. jún. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!