Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek anyagias vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyagias vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 35 éves vagyok a párom 40. A mennyasszonya vagyok együttélünk 2 éve. Mindketten jól keresünk közös kassza van. A páromnak van egy gyereke nekem nincs. A problémát most köztünk az okozza hogy rátalált a párom a wishre és elkezdte nézni az ékszereket hogy majd vesz nekem onnan. Az ingyenesek nézegette amiknél csak a szállítási költséget kell csak fizetni

Mondtam hogy ne rendeljen onnan mert nem minőségi cuccok mellesleg allergiás is vagyok egy csomó fémre. De csak nézegette. Én megmondom őszintén kiakadtam. Okés hogy soha nem kaptam töle ékszert de valahogy nem ilyenre vágyok. Célozgattam már rá hogy jó lenne valami maradandó pl egy ezüst lánc de soha nem vett. Amikor egyszer a tescoba megtetszett egy ilyen bizsu kérdezte hogy hát ilyet is lehet venni nekem? És megörült hogy nem aranyat vagy ezüstöt kell venni. Nah ebből lett a wishes kínai cucc. Megmondom őszintén lespúroztam amin kiakadt hogy én nem értékelek semmit meg akkor elárverezi amiket rendelt nekem

Mondtam okés nyugodtan hordani úgysem tudom öket ég a bőröm az ilyen ékszerektől. És azóta haragszik rám és szerinte szégyeljem magam mert más örülne ennek. Szerintem meg elég olcsónak tart ha csak ennyire futja amikor pl a gyerekének sem a legolcsóbb játékokat veszi. A másik hoz nekem valami kaját amit szeretek pl cseresznyebefőttet, örülök elkezdem enni erre kérdés nélkül beleeszik ő is. Ez nekem pl nagyon rosszul esik mert én úģy érzem nekem vette és persze megkínálom de ne egyen már bele magától.szerintetek?


2020. ápr. 8. 19:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha más örülne neki, hát keressen mást.

Tiszta égő, kínos.

F60

2020. ápr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Házasodtok több lesz a konfliktusoktól, 2 év és válni fogtok. Maradjatok így ahogy most vagytok, kis idő és szét mentek. Vagy! Kapcsolat érzelmek nélkül, sokan élnek így érzelem nélkül.
2020. ápr. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!