Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjem "eltart", de zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem "eltart", de zavar, ha ezt hangoztatják mások, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem rengeteget dolgozik, szívét lelkét kiteszi a családért. 4-5x annyit keres mint én.

Én végzem a házimunkát, sütök főzök, foglalkozom a gyerekekkel és mellette dolgozom, de a fizetésem kevés.

Jól èlünk, mindenünk megvan.

Tényleg mindent megteszek azért, hogy minél többet segítsek a férjemnek, igyekszem megteremteni számára a boldog életet.

Nagyon szeret, erős és kitartó nőnek tart, aki mindent megtesz a családjáért.

Nagyon hálás vagyok a férjemért.

De van néhány rosszakarónk, akik összesúgnak mögöttünk, hogy eltartatom magam, stb

(Nem járok körmöshöz, kozmetikushoz, nem vásárolok új ruhákat (mert rengeteg ruhám van, tényleg, szóval van mit koptatni)

nem festem a hajam, nem sminkelek, ilyenekre nem is megy ki pénz)

A családi programokra, a gyermekekre és a házra, kertre költünk leginkább.

Nem tudom mit tudnék tenni, de nagyon bosszant, hogy próbálok mindent megtenni, mégis így kibeszélnek az emberek.

(Ráadásul 15 éve, még tini korunkban ismertük meg egymást, mikor nem tudtuk pontosan mit szeretnenk dolgozni)



2020. máj. 10. 08:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeséget beszélnek! Te ugyanolyan keményen beleteszed a részed a közösbe, csak az nem összegszerűsíthető. Annál sokkal több: felbecsülhetetlen. A nyugodt, szerető, tiszta háttér a millió általad elvégzett teendővel együtt adja ki pontosan azt a "felet", mint amit a férjed pénzben előállít. Azonkívül dolgozol is, ami a megélhetés szempontjából nem is volna feltétlenül szükséges. Messze nem tartatod el Magad, ezt nagyon rosszul ítélik meg a rosszakarók!
2020. máj. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

- a leíràs alapjân nem vagy eltartott

- vedd be a leszarom tablettàt, sokkal jobban fogod magad érezni.


Nem értem. Miért kell azzal foglalkozni, hogy màsok mit gondolnak vagy mondanak? Kit érdekel? Én az ilyet inkàbb sajnàlom. Annyira unalmas fos élete van, hogy màsokéba kell ütnie az orràt ahhoz, hogy jól érezze magàt. Szànalmas.

Ha màsoknak akarsz megfelelni, az nem fog menni, mert mindig lesz valaki aki szerint nem jó amit csinàlsz. Nem lehet és nem is szabad màsoknak megfelelni. Éld az életed, a nyomorultak meg mondjanak amit akarnak.

2020. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%

Ne foglalkozz velük.


De gondolj a jövőre, mi lesz ha a gyerekek kirepültek, és apuci megunja a családfenntartó szerepét.


Mert besokallnak egy idő után, és jön egy okosabb onallobb nő, aki telebeszeli a fejét.

Vagy egy kiscsaj..


Előre szólok, N fogjak érdekelni hogy te otthon mostál főztél takaritottal.


Annak egy idő után nincs jelentősége.

Csak hogy mit tettél bele a közösbe.

2020. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22%

A férjem rengeteget dolgozik, szívét lelkét kiteszi a családért. 4-5x annyit keres mint én.


Én végzem a házimunkát, sütök főzök, foglalkozom a gyerekekkel és mellette dolgozom, de a fizetésem kevés.


Talán te is kereshetnél olyan munkahelyet ahol 4-5 ször annyit kapsz, mint ahol vagy. Lehetnél pl programozó, nagyon sok olyan nő van. 1 év sima képzés után mind kap kezdésnek nettó 350 et alapból.

2020. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én feleségem pont olyan mint te. Jobban fogalmazva, ugyanúgy vagyunk mint ti.

Ha valaki azt mondaná, sugalná, hogy én eltartom, vagy ő kihasznál. Lekevernék neki egyet. Ő a jóságával, a házimunkával, többet tesz a közösbe mint én. Már 30 éve vagyunk együtt.

2020. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a kulcsszó, hogy dolgozol.

Ezáltal nem vagy te eltartott.

Ugyanúgy energiát fektetsz a munkába(sőt, még az otthoni munkát is egyedül végzed ezek szerint?), maximum nem fizetik meg annyira.


Mondok egy példát: az én szememben többet ér egy állatmenhelyi gondozó, mint egy hivatásos focista, mégis óriási különbség van a jövedelmeik között, és nem a segítő javára.

2020. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ha eltartott lenne akkor mi lenne? Semmi! Ez mindenkinek a magánügye! Ez valami idióta magyar mentalitás hogyha már nincs egy xar munkád amit szívből utálsz és nem gürized magad halálra, akkor egy senki vagy! Szerencsés ember vagy és nincs ebben semmi. Az emberek irígyek! Ezen nem tudsz változtatni! Nevesd ki őket és éld az életed a családoddal!


Mellesleg mennyi álszent gyakoris van itt, aki írja hogy nem dolgozik, csak a férje egyből leszólják hogy csak eltartják, most meg.. Szánalmas!

2020. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor ne foglalkozz más véleményével. Nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni.
2020. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt arról van szó hogy irigyek amiért te egy sikeres férfival jöttél össze, szép családod van, mindened megvan.

A párom szüleinél is a férj többet keres, de amit az édesanyja a háztartásban ki tesz magáért az elképesztő. Nagyon felnezek rájuk, szeretik egymást és mindkettejük munkája ugyanúgy benne van abban, hogy ilyen remek családot sikerült teremteniük.

Nem szabad másokkal foglalkozni, én nem egy barátnőmmel szakítottam meg a kapcsolatot azért, mert irigyek lettek rám a párom miatt. Nem érdekelt, mert ők csak azt látták hogy a párom mit ad nekem, de azt nem hogy én adok a páromnak. Az ilyen emberekre felesleges időt fecsérelni.

2020. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, semmi közük hozzá. Viszont ha te is dolgozol nem egyedül kene vinned mindent otthon. Es miert lenne baj ha körmöshöz fodrászhoz járnál? Te hol vagy a törtenetben? Egyébként mindegy mit csinálsz ha irigyed van, fejre is allhatsz sose leszel jó. Ezt jegyezd meg, ha valakinek sz.r a sajat élete amit hianyol másnak fogja felhanyni. Ha meg teged zavar ez a felallas koltsd penzt tanulasra. Ha meg nem zavar a kettőtök dolga.
2020. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!