Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti belemennétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti belemennétek, hogy a párotok költözzön hozzátok?

Figyelt kérdés
Teszem azt ti egyedül laktok egy lakásban, de a párotok nem és neki kéne hozzátok mennie. Ti befogadnátok, vagy felháborítónak találjátok, hogy a férfi cuccol be?
2020. máj. 11. 22:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ebből az derül ki, hogy a pasinak nincs lakása, vagy a családjával/feleségével él."

Ööööö és? :D

Nekem se volt saját lakásom, ettől még miért kéne eltartani és miért lennék csóró? Egyszerűen csak nem volt zsebben 20-30 millióm, és szerencsére még nem halt meg senkim hogy örököljek.... ettől még senki nem lesz szegény, eltartott, stb... Nem is értelek.

2020. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
13-as örülök, hogy ilyen okos vagy. Egyáltalán nem idegen volt, akkor már egy éve 7 napból 6-ot nálam töltött. Csak éppen nekem nem volt akkora TV-m és ami volt, az se a szobámban és egyáltalán nem ment egész nap. Volt számítógépem, naponta max. fél órára elé ült, megnézte amit akart és ennyi. Honnan kellett volna tudnom, hogy ahogy idekerülnek a saját gépei, az lesz, hogy fel se kel a számítógép mellől és közben még a TV is épjjel-nappal dumálni fog? Ennyire valóban nem láttam a jövőbe. A kutyákat közös döntéssel tettük ki, mert gyereket akartunk, de utólag megbántam, mert így már nem volt semmi, amiért bent maradhattam volna a szobában. Nem láttam előre sok mindent. Azt se, hogy ahogy ideköltözik, onnan kezdve levegőnek leszek nézve. Azelőtt is egy évig itt volt 7-ből 6 napot és miből kellett volna előre látnom, hogy az összeköltözés után egy senki leszek a szemében és nem hogy gyereket vállalni nem lesz kedvem évekig, de a szakítás szélre sodródunk. Ha tudtam volna előre, hogy nem lesz gyerekünk még vagy 4 évig, nem raktam volna ki a kutyákat. Mondjuk az a poén, hogy amikor hazahoztuk a kisbabánkat, a kutyák olyan kóborkutya képet vágtak, hogy pont ő sajnálta meg őket és amikor az egyik beódalgott a szobába és lekuporodott és elaludt tőlünk távol a szoba egyik végében, egy szót se szólt és bent is maradtak hátralevő életükre, még 5 évig.
2020. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

22-es

Nem tudom, mi csomót beszéltünk ilyenekrő, pl hamar megegyeztünk előre, hogy nem lesz bekötve a tv. De ez csak egy példa, elég sokat beszélgettünk ilyen dolgokról, és nem is ért semmiféle meglepetés.

A kutyákra azt írtad, hogy "miatta" nem engedted be utána.

2020. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem fogadnék be senkit. Max. látogató kapcsolat.
2020. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a lány. Mivel én tudtam (igaz, 40 évesen) egy falusi házat venni, egyértelmű, hogy a párom költözött hozzám. Neki zűrösebb a családi háttere, vagy egyedül élt, vagy valamelyik partnerénél.
2020. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nem ideális.
2020. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!