Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ti belemennétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti belemennétek, hogy a párotok költözzön hozzátok?

Figyelt kérdés
Teszem azt ti egyedül laktok egy lakásban, de a párotok nem és neki kéne hozzátok mennie. Ti befogadnátok, vagy felháborítónak találjátok, hogy a férfi cuccol be?
2020. máj. 11. 22:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha lett volna saját lakásom, akkor evidens lett volna hogy így oldjuk meg. Ez a legegyszerűbb akkor, minek bonyolítanánk más megoldással?
2020. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

#10

Éppen ezért kell előre megbeszélni a "szabályokat", részleteket. Nem is értem hogy lehet összeköltözni egy idegennel, akinek nem is ismerem a szokásait, nem tudom akar-e tv-t, kutyát a szobába, stb... Ennyi erővel az utcáról is beköltöztethetném az első járókelőt, aztán hátha jó pár leszünk... :DDD

2020. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben, ha egy kapcsolat eljut oda, hogy összeköltöznek már elég stabil ahhoz, hogy ilyenen ne menjen a hiszti :) oda kell költözni, ahol kényelmesebb és anyagilag is jobban jönnek ki.

Az exem pl hozzám költözött, de a mostani páromhoz én mentem :)

Nem kellene, hogy ettől függjön bármi is.

2020. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"az ilyen kis befogadott pasikák előszeretettel élvezik az ingyen koszt-kvártély-szex előnyeit."


Nem eltartom, hanem nálam lakik. Tudom, hogy ez pár ember számára ismeretlen műfaj, de ha valakivel együtt élsz, az jobb helyeken nem úgy néz ki, hogy kitartott (hím)ringyó lesz, hanem azt, hogy a lakás a te neveden van, a bútorokat te választottad (kivéve mondjuk az íróasztalát és pár személyes használatú dolgot, ha kell neki), de mindketten melóztok, fizetitek a rezsit, ha valami elromlik, az is közös pénzügy, közösen takarítotok és tartjátok fenn a lakást, felváltva főztök és soha egyszer sem hangoztatja a másiknak az, akié a lakás, hogy ez az enyém, mert azt rohadt gusztustalannak tartom.

2020. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
9-es. Kicsit mellé nyúltál! Van egy bp-i lakásom ami ki van fizetve. Emellett még van jópár lakásom ami legálisan ki van adva. Mondom tovább, van feleségem, gyerekem. Szóval szállj le a lóról és ūlj fel rá helyesen! Én magamból indulok ki, és pont ezért tartom cikknek hogy egy férfi költözzön a nőhöz. A kérdésben meg sehol sem volt említve az, hogy a pasinak van egzisztenciája. Tudod én az a fajta fehér holló vagyok, aki a nők felé is támaszt elvárásokat. Vita versa, de az meg a nőt minősíti, amikor vmi csóró haszontalant maga mellé vesz. Mindezek ellenére sem költöztnék egy nőhöz ha egyedülálló lennék, vagy közös, vagy külön.
2020. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

#16

Szomorú amit írsz, remélem a gyermeke(i)d fejét nem tömöd ilyenekkel. :(

És azt hol látod, hogy a pasinak NE lenne egzisztenciája? Többször végigolvastam a kérdést, még mindig csak a lakhatásról szól, nem pedig az eltartásról.

2020. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Igazából én még örülnék is, hogy nekem nem kell költözni, újra kialakítani egy lakást, valszeg úgy lenne berendezve ahogy nekem tetszik stb. Tudom komolytalan dolognak tűnhet de szerintem egy nőnek átlagosan több cucca van:D

Amúgy meg nincs ebbe semmi rossz. Csak nyilván ne legyen rendetlen, ne kelljen utána mindig pakolni, házimunka felesbe oszt jónapot.

2020. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nálunk így történt az exemmel, egyáltalán nem volt abból gond, hogy hozzám költözött, se neki, se nekem nem jelentett problémát. Majdnem 10 évet éltünk együtt nálam, aztán közölte, hogy elköltözik egy fiatalabbhoz :D
2020. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

17. "Teszem azt ti egyedül laktok egy lakásban, de a párotok nem és neki kéne hozzátok mennie." Ebből az derül ki, hogy a pasinak nincs lakása, vagy a családjával/feleségével él.


Ha én odaköltöznék egy nőhöz, nem érezném magam jól, nem érezném magaménak a lakást, és valójában bármikor mondhatja hogy helló. A másik dolog meg az, hogy engem piszkosul zavarna hogy neki van lakása, nekem meg nincs, ergo több nálam. Elhiszem hogy vannak pasik akiket ez nem zavar, tök jól eléldegélnek az oldalvízben, de én nem ilyen vagyok. Tévedés ne essék, sosem akartam senkit sem uralni, a párkapcsolatban/házasságban ami az enyém, az a családé is. Én vagyok a férfi, nekem kell a szilárd alapnak lenni. Valószínűleg én szakítanék ha effajta beköltözésről lenne szó.


Nálam eléggé határozott elvek szerint megy az élet, már fiatalon is azért hajtottam, hogy megalapozzam a majdani kapcsolatomat, házasságomat. A majd lesz valami valamikor, elvagyunk a langyosban, majd eltart valaki, majd valahol lesz melóm, majd valaki ad kölcsön, majd lesz valamilyen nőm stb. felfogás sosem volt a világom. Természetesen visszafelé is hasonló gondolkodású nőket preferáltam. Mivel ez össze is jött, nem panaszkodom.


A másik, én úgy tudom hogy ezen az oldalon engedélyezett a szabad vélemény nyilvánítás, amit 99%-ban kulturáltan teszek, így amit írok az csak egy vélemény. Nem szent írás, hanem egy másik nézőpont. Én végigolvasom az összeset, ritkán felértékelek 1-2-őt és ennyi. A lepontozás nem az én műfajom, max nem értek vele egyet, de az is csak azért van, mert az én szűrőmön keresztül másképpen látom a dolgokat.

2020. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!