Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

December óta nem voltam szabin, és most jött el az a pont, hogy kimerültem. Februárban jött ez a vírus nyavaja, ami a mi munkahelyünket is érintette, válságba került és egy csomó embert el kellett küldeni. Én egyedül maradtam a részlegemen, így esélytelen volt hogy szabira menjek, és ezzel együtt rengeteg stressz szakadt rám. Reggel hatra mentem, és sokszor 5-ig, 6-ig maradtam túlórázni. Elfáradtam, kimerültem. Olyan szinten, hogy a munkámon is meglátszott és az emberekkel is türelmetlenebb voltam. Éreztem hogy na itt az ideje, hogy szabira menjek. De a főnök nem engedett el 1 hétre, szerdától, vagyis a mai naptól tudtam csak elmenni 3 kib_szott tetves napra. Mondtam a páromnak, hogy pihenni szeretnék, nem szeretnék korán kelni, nem szeretnék dolgozni, pihenni akarok, olvasni, a virágos kertemet rendezgetni, mert most szükségem van rá. Erre mit csinál? Csütörtökre lebeszéli az időpontot a szigetelőkkel, hogy reggel 8-ra jönnek az erkélyt csinálni. Mondom normális vagy? Miért pont most kellett, annak a 3 rohadt nap egyikére időzíteni, amikor itthon akarok pihenni?? Olyan nagy kérés ez? Mert ez azzal jár, hogy kelhetek föl 8 előtt, és egész nap itt lesznek, ami alatt pihenni nem fogok tudni. Ő meg itthon lesz egész jövő héten, mert nem dolgozik, nem tudta volna akkor hívni őket? Ennyire nem érdeklem, hogy sz_rik bele hogy vagyok és mire van szükségem? Túl nagy kérés lett volna, hogy jövő hétre hívja a szigetelőket? Más is ki lenne ezen akadva?

L/25



2020. máj. 20. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha megoldható hogy jövőhétre jöjjenek a szigetelők akkor jogos hogy kiakadtál. Nem tudom hogy van a szigetelőknél de mivel összességében kevés a munkás ezért pl. apámnak és fél évvel későbbre tudtak időpontot adni hogy mikor tudnak jönni a munkások mert annyira tele voltak és mert kevesen voltak. De ha ez is a helyzet akkor az lett volna a minimum hogy szól neked szóval mindenképpen jogosan akadtál ki
2020. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem örült, hogy rövid időn belül egyáltalán vállalták a munkát. Nem úgy van az, hogy füttyszóra jönnek, szakik általában be vannak táblázva. Gyanítom, hogy lemondta valaki azt a napot és így a párod ugrott az új lehetőségre.


Butaság ennyire hajtani a munkahelyen. Kapsz egy idegösszeomlást (leírtak alapján lehet, hogy már megtörtént), vagy teljesen lerobbansz, zokszó nélkül keresnek helyedre egy másikat. Az otthoni emberek viszont számítanak rád, őket kéne előre helyezni.


F

2020. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Már késő lemondanod a szigetelőket ugye?
2020. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elö a telefont! Végighivni ismerösöket, (már nyito) szállodákat, nyaralohelyeket egy gyors, 3 napos jo program reményében! Hagyj csapot-papot-szigetelöket-bunkopárodat! Pihenj jol!!!!!
2020. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az írásod alapján egy finom úrinő vagy.
2020. máj. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jogosan

Mond meg neki h a szigetelok majd jovo heten jonnek mert te nem fogod beengedni oket

Vagy befizet valami wellnesre ugy h o nem jon


Amugy ha jovo heten otthon lesz akkor miert nem akkor mennek ?

2020. máj. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!