Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan neveljük férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan neveljük férfit?

Figyelt kérdés
Viccesnek hangzik, de kinek milyen technikái vannak pasik rossz szokásaiknak leszoktatásáról. Lehetőleg úgy ne jöjjön rá, hogy mit is akarsz.

2020. máj. 23. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Magadat lenne célszerűbb nevelni, hogy olyan férfit válassz, akit nem kell megváltoztatni. 😘
2020. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Senkit nem lehet megváltoztatni. Én ezért nem vagyok párkapcsolatban. Az olyanok, akiken nem kell változtatni semmit, már úgyis mind foglaltak. No meg rajtam is lenne változtatni való, de én is azt akarom hogy így fogadjanak el. Ha nem tudok valakit elfogadni úgy, ahogy van, nem kell.
2020. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Drága jó Istenem, csak az ilyen nőktől ments meg. Inkább maradok egyedül, vagy inkább néznék távcsővel a Napba, mint hogy egy ilyen kapcsolatba keveredjek.
2020. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudod őt elfogadni, akkor miért nem keresel egy másikat, aki jobban megfelel az elvárásaidnak? És miért kell játszmázni, ahelyett, hogy felnőtt módjára elmondanád, hogy téged mi zavar? Te amúgy mennyire örülnél, ha fordított helyzetben téged akarna "idomítani" valaki?
2020. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb taktika, ha elmondod, mit szeretnél. Ha nem akar/tud változtatni, akkor nem illetek egymáshoz. Megváltoztatni senkit sem tudsz, ha ő nem akarja.
2020. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedves szavakat, én itt legalább is nem a személyiségét érintő dolgokról kérdeztem. Azokat megbeszéljük, hanem rossz szokások nem tudom hogy ez ki hogyan értelmezte.
2020. máj. 23. 12:50
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Kommunikáció.
2020. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#6-os Igazán kifejthetnéd. Nem mindegy, hogy arról van szó, hogy nem hajtja le a wc-deszkát, vagy nőkkel ismerkedik Tinderen.
2020. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Wc-deszka és hasonló dolgok.
2020. máj. 23. 12:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a figyelmét arra, hogy mi zavar; ha ő is úgy gondolja, majd megváltoztatja.
2020. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!