Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha vele vagyok nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vele vagyok nem vagyok boldogabb mint nélküle?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat “zaklatott” hogy ne dohányozzak a lakásba ami nekem nehezemre esik hiszen a családom is ezt tette, megszoktam, úgy érzem nem tudok megváltozni, nagyon szeretem őt viszont emiatt úgy érzem nem menne, igazából jó látni őt de valahogy nem érzem, hogy boldogtalan lennék, ha nincs ott... pedig egy tökéletes nő, gyönyörű, megértő, persze néha hisztis de az is csak minimális, nem tudom mi legyen..!? Veletek volt ilyen?

Lehet, hogy éjjel nappal dolgozok azért érzem ezt?


F/34



2020. jún. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt érzed, akkor valószínűleg ennek a kapcsolatnak nincs jövője...
2020. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg akkora dolog, ha nem benn gyújtasz rá, hanem kimész a teraszra vagy a ház elé? Ha egy ilyen apró kérés ilyen érzéseket ébreszt benned, akkor egyáltalán nem szeretheted ezt a nőt, hiába "tökéletes" papíron..
2020. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Megértem, nem a lakásban cigizni tényleg komoly dolog, ez olyan változás, amire még nem is volt példa a történelemben. Ha erre nem vagy képes, meg hasonló szintű dolgokra, akkor jobb, ha elengeded szegény nőt, h találjon valakit, aki legalább ennyire képes.
2020. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan olyan nagy dolog kimenni a teraszra/udvarra/akárhová rágyújtani? Ha ilyen minimális változásra nem vagy hajlandó, akkor tènyleg nem szereted elèggè.

Egyèbkènt meg igaza van, lakásban dohányozni undorító dolog. Mondom ezt szintèn dohanyoskènt. Szüleim is simán lakásban cigiztek, ès utáltam hogy a szobámon kívül mindenhol az a büdös cigifüst terjengett. Ès mèg egèszsègtelenebb is, mert passzívan is lèlegzed utána vissza. Nem beszèlve arról, hogy mindenre rárakódik, a szövetek, falak beszívják, bútorokat, mindenre rárakódik. Hiába szellőztetsz, utána azok árasztják vissza, ès általánosan büdös az egèsz ház. Emlèkszem takarítaskor súroltam le a bútorokról, fehèr ablakkeretről a rárakódott sárga nikotint. Undorító.

Attól, hogy ebben nőttèl fel, mèg nem kell ezt a hagyományt folytatod.

2020. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapnak kéne lennie, hogy a büdös cigarettát nem a lakásban szívod, tönkretéve a másik egészségét is. Na meg a szagát beveszi minden. Utálok én is olyan lakasba bemenni, ahonnan amint hazaerek moshatom ki az összes ruhámat. Az ilyen egész egyszerűen igénytelen dolog, te meg kiakadsz, hogy ezt nem nézi el a párod. Édes Istenem :) Ha ennyire nem vagy rá tekintettel, jobb is neki nélküled. Meg attól hogy te ezt láttad otthon, nem jelenti hogy az jó is. Azért az is remek, hogy valaki a gyereke mellett szívja ezt a sz@rt,mert derogál kimenni a levegőre.
2020. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!