Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom szülei azt szeretnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szülei azt szeretnék, hogy a testvérek együtt éljenek tovább, de én nem szeretnék a húgával élni?

Figyelt kérdés

Barátommal 25 évesek vagyunk, a húga 21. Nagyon szerencsés helyzetben vagyunk, mert nekik 2 lakásuk is van Budapesten. Az egyik jelenleg albérletnek van kiadva, a másikban pedig 3-an lakunk.

Két év után feljött a téma, hogy jó lenne elköltözni kettesben, mert a mostani lakás 50nm, papírvékony falakkal, és a mi szobánk csak 8 nm, szóval eléggé nyomasztó.

Úgyhogy barátom felhozta, hogy költözzünk át a másik lakásba. Közben kiderült, hogy a szülők elakarják adni azt a lakást, és nagyobbat venni belőle, aholmegint csak 3-an élhetnénk.

Nagyon szeretem a barátom húgát, tök jóban is vagyunk, viszont nem szeretném azt hallgatni, hogy a másik szobában szexelnek, és hogy az ő mosatlanját mosom. Továbbá mi mindig főzünk rá, de ő nekünk soha.

Baromi fárasztó, szeretnék már külön élni, ahol nem kell mást kerülgetnem.


Barátom szerint viszont jó opció a 3-as lakás, mert legalább tudunk félretenni. Ezzel tök egyetértek, de ti mit gondoltok arról, hogy a párotok testvérével éltek adott esetben 28-30 éves korotokig?

Tudom, hogy sokan nem engedhetik meg ezt sem maguknak, de nincs rossz hatással ez a párkapcsolatra?

Azért mégis csak más 2-en élni, nem?


Én még sosem költöztem össze senkivel, szóval nem tudom, hogy miben különbség.


Tudnátok segíteni esetleg, hogy mik a számottevő különbségek, amivel más oldalról tudom meggyőzni a barátomat?


Én olyanokat hoztam fel, hogy mégis csak nagyobb a privát szférád, és hogy ha ott a húga, akkor nekem nyilván nem lesz beleszólásom az együttélésbe, én csak egy vendég leszek ott, és hiába lesznek kellemelten dolgai a húgának, mondhatja azt simán, hogy minek panaszkodok, az az ő lakásuk. Tök kiszolgáltatottan érzem magam ebben a helyzetben, mert nem szólhatok rá a húgára, hogy szedd össze a morzsát magad után satöbbi.


Köszi a válaszokat

25/L



2020. jún. 12. 15:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Párod húgát.*
2020. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Savlekotő ***** válasza:
100%

Lehet azért akarják h a húga fogva legyen a testvére által,hogy felügyelje mert életképtelen önállóan,de ahogy látom húgi a fejetekre nőtt és csak a szolgálói vagytok,jól elbaxták ezt már otthon.. Meneküljél mert itt te leszel a megtűrt pótkerék.

70F

2020. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
1 évig bírd ki, szólj a párodnak, hogy jelezze a szülőknek, 1 év múlva a te lakásodban fogtok lakni, ezért ne vegyenek nagyobb lakást. Igaz nem lesz havonta pénzed az albérletből, de a gond megoldva.
2020. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogyha van lakásod, csak albérletben, akkor az lesz a megoldás egy év múlva. A legtöbb párnak fizetnie kell az albit, vagy együtt él szülővel, szülőkkel, nagyszülővel vagy többen, mert nincs pénzük. Ezért érthető, hogy jött ez az élethelyzet. Ebből a szempontból tedd félre ezeket a kényelmetlenségeket, még akkor is, ha nyilvánvaló, hogy az lenne az ideális, ha ketten lennétek. A kérdésből nem derül ki, de te addig albérletbe mennél?
2020. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok most?
2020. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!