Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párommal együtt összesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal együtt összesen 220ezer ft-ot keresünk, ennyiből ki lehet jönni ha szeretnénk összeköltözni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hol tervezitek ezt? melyik városban?


24F

2017. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Falu, és egy adott családi házban, szóval nem albérletben és hitel sem lenne.
2017. márc. 27. 10:26
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

faluban hitel nélkül?

szerintem simán, HA nincsenek nagyon nagy igényeitek!

220-ból elég kényelmesen eltudok lenni azért, de rakjatok félre is, osszátok be a pénzt :)


24F

2017. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Falun el, Budapesten ebbol kb nem haltok ehen de masra nem jut.
2017. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%

HA összeköltözni szeretnétek SAJÁT! házba akkor előtte lakjatok az egyik szülőnél legalább 2 évet és mindent amit tudtok tegyetek félre. így lesz egy alap 4 milliótok vidéken meg egy házat már lehet venni 7-10 millióért is ami azonnal költözhető. Tehát nem kell annyi hitelt felvenni:)


De minél többet gyűjtötök annál kevesebb a hitel:)

2017. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Írtam hogy nincs hitel, egyenlőre nem is lesz!


Párom szüleinek van egy családi háza, ami üres.

Oda költöznénk be ketten.

2017. márc. 27. 10:55
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Igen!


Anyukámék minket, 3 gyereket neveltek fel ennyiből, és nem falun, hanem kisvárosban, és még hitel is van sajnos. DE sosem éheztünk, mindig volt ennivaló, kis édesség néha, ruhákat is tudtunk venni amikor kellett, stb. Igaz hogy spórolósan éltünk, tehát nem vettünk minden egyes évben új kabátot, és minden hónapban egy csomó ruhát, de mindenünk megvolt, ami kellett.


Tehát igen, meg lehet belőle élni mindenképpen!

2017. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem falun simán. Budapesten csücskös lenne, de még ott is meg lehetne oldani. De falun jelentősen olcsóbb az élet, főleg ha még hitel sincs.
2017. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1%

Pfffjjj!

220at van mikor fél hónap alatt eltankolok.

5 luxuskocsim van, meg jónéhány házam belföldön külföldön.

Mire az aktuális csajommal végigjárom az összeset, elmegy az egész hónapom, mindenhol vagyunk egy két napot.

Én ennyiből semmit sem tudnék csinálni.

Őszinte véleményem!

2017. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom még fiatalok vagytok, úgyhogy a 220 lesz még több is. Indulásnak meg bőven elég, pláne vidéken. Pesten is elég lenne, de függ persze attól is, hogy kinek milyen igényei vannak. Valaki "sajnos" egyedüli keresőként egész családját tartja fent mondjuk 150 ezerből a fővárosban.

Nekünk párommal változóak a hónapok, most a március kifejezetten szűkös, pedig havi szinten a ti keresetetek duplája "simán" megvan. Régen meg a havi 100 ezerből is tudtam félretenni (szüleimmel éltem még persze).

Egy szónak is száz a vége, vágjatok bele, idővel kialakul úgyis a pénz beosztása.


9# számítástechnika órád van a suliban? :)

2017. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!