Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szép nőként milyen érzés hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőként milyen érzés hogy mindenki meg akar dugni? Hogy szűrik ki azokat akik komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
F/29
2020. júl. 12. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Gyomorforgató.
2020. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Kiábrándító.
2020. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell ehhez még kimondottan szép nőnek sem lenni. Egy átlagos nőt is 10-ből 7 férfi bármikor, bárhol megdugna.
2020. júl. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Rusnyadék nőként én nagyon irigylem az ilyeneket! A mindenki még mindig jobb, mint a senki, illetve a mindenkiben benne vannak a normálisabb férfiak is, nem csak a 20-30 évvel idősebb legeslegalja kategória...
2020. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

3 pontosan.


De jó az 9-nek is.A maradék egy meg meleg.

2020. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Férfi vagyok.A szerencsés külsejű nők nem igazán értékelik ezt az ajandékot.13 éves koruk óta csak a pozitiv visszajelzeseket kapjak az élettől.Nekik ez alap.
2020. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Milyen ajandek, te szerencsetlen? Hogy 40+-os papikatol kezdve az utolsó gusztustalan pasiig meg akarnak dugni? Ettől csak hányingerem lesz, nem szerető párom.
2020. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok 10/10, de viszonylag jók az adottságaim. Hamar megtanultam, hogy 100 fiúból 1-2 képes önzetlenül kedves lenni . A többi nyomul, amíg rá nem jön, hogy nincs miért, aztán bosszúból elhord minden k.rvának.

Párkapcsolat céljából senkivel nem ismerkedem, ez jó szűrő. Baráti, vagy szakmai társaságban szívesebben, de így sem mindig egyszerű. Akinek feltűnően nagy az egoja, annál sejteni lehet, hogy csak használni akarna. Nem mondom, hogy lecserélném a külsőmet, de néha jó lenne más bőrébe bújni és úgy beszélgetni a fiúkkal hogy nem azt mondják, amiért szexet remélnek.

2020. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj,hogy meg akarnak dugni,hanem,hogy nem bírják felfogni,ha nem kellenek,és,hogy én döntöm el,hogy ki mire kell,hányszor vagyok vele,mit csinálok vele.Mondjuk én bem voltam sose egy szent,megértem,hogy nyomulnak a hírem miatt,de nem értem miért kell megvárni,hogy a barátom zavarja el őket,amikor előtte kismilliószor nemet mondok,letiltom.

A legnagyobb ilyen csalódásom az volt,amikor a gyerekkori barátom,akit vagy húsz évig nem láttam,és felnőttként találkoztunk,a farkát küldözgette.Na az rosszul esett.

2020. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A depisebb napokon nem jó érzés, viszont nem fogok hazudni, de van olyan is, hogy jól tud esni az egomnak. Ez ilyen vegyes. Nyilván vannak olyan élethelyzetek, mikor nem jönnek jól az adottságaim.

De mivel engem ez nem hátráltat a párkeresésben -világ életemben az intelligens, komolyat akaró, rendes férfiakat vonzottam be inkább, illetve csak azokkal foglalkoztam, szóval szűrni sem nagyon kellett. Nem tudom, én mindig megérzem, hogy milyen szándéka van egy férfinak felém nézve- így nem vált ki belőlem olyan sok negatív hatást az, hogy random férfiak szívesen kihasználnának és ott hagynának utána. Van egy szerető párom már több éve, együtt lakunk albérletben, most tervezünk saját lakást venni együtt, szóval nekem okés minden. És ez előtt is csak komoly kapcsolataim voltak.

2020. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!